GHARIENI GROUP

Gharieni Group to wiodący niemiecki producent wysokiej klasy foteli i leżanek spa, sprzętu wellness, sprzętu medycznego i kosmetologicznego. Gharieni znajduje się w czołówce najszybciej rozwijających się marek branży Wellness & Beauty na świecie, dbająca o ponadczasowy design i nowoczesne rozwiązania.

Marka jest obecna w ponad 120 krajach, gdzie prężnie rozwija swoją sieć dystrybucji, docierając do najbardziej prestiżowych i wymagających klientów. Produkty, jakie spod swoich skrzydeł wypuszcza Gharieni, wyróżniają się wysoką jakością, solidnością, nowoczesnością, zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym. Dzięki wielowariantowości oferowanych rozwiązań, klienci mogą dopasować sprzęt do preferencji praktyki oraz wybrać materiały i kolory idealnie współgrające z designem gabinetu, kliniki, czy Spa.

Wykwalifikowani pracownicy szczegółowo dbają o wysoki standard, a potwierdzeniem tego są uzyskane przez firmę certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

W 2022 roku marka już po raz czwarty została oficjalnym producentem sprzętu spa i wellness dla Forbes Travel Guide, światowego autorytetu w dziedzinie luksusowych podróży.

Ponadto wielokrotnie nagradzane zostały konkretne rozwiązania marki Gharieni i tak: w 2021 roku nagrodę Best Product Innovation Award 2021 – Beauty Forum Swiss otrzymało bezdotykowe urządzenie do modelowania ciała Celliss. Zaś w 2020 r. nagroda Product Award “Most innovative product” Spa & Wellness Mexicaribe trafiła do MLX i3 Dome.

„Jakość bez kompromisów” to hasło, którym posługuje się marka Gharieni, spełniając wszystkie wymagania dotyczące etyki „Made by Gharieni”. Firma wychodzi z założenia, że gwarancją sukcesu, jest właśnie wysoka jakość, stąd też wykorzystanie w produkcji jedynie wysokogatunkowych materiałów i niezawodnych technologii. Gharieni Group posiada certyfikat TÜV NORD potwierdzający niemiecką jakość łóżek i foteli zabiegowych oraz urządzeń kosmetycznych. Marka może poszczycić się także certyfikatem ISO 13485:2016, potwierdzającym spełnienia kompleksowych wymogów dotyczących Systemu Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych. ISO 13485 stanowi całościową ramę zapewniającą wysoką jakość produktów i zgodność z wymogami prawnymi.

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy