W ofercie naszego sklepu znajdują się nie tylko nowoczesne i kompleksowo wyposażone maszyny opalające do solarium, ale także dodatkowe lampy solaryjne różnego typu, dopasowane do oferowanych przez nas urządzeń.

Lampy do solarium stanowią istotny element wymienny, o który warto się zatroszczyć. Jeśli więc są Państwo właścicielami solariów, zachęcamy do zainteresowania się polecanym asortymentem.

Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki i bardzo różnorodny wybór lamp solaryjnych, posiadających różnorodne właściwości. Najciekawsze funkcje to m.in.:

  • zachowanie odpowiedniej zawartości promieniowania UVA i UVB,
  • zapewnienie optymalnej ilości fosforu,
  • stosowanie unikalnej mieszanki gazów dla ładnej opalenizny,
  • ergonomiczne i efektywne zużywanie energii (nawet do 1200 h pracy przy maksymalnej redukcji spadku mocy).

Proponowane przez nas lampy bazują na nowoczesnych technologiach, takich jak VHO-R czy BS PHOSPHOR. Wykorzystują najlepsze rozwiązania dostępne na rynku, aby zapewnić Państwa klientom optymalny komfort i najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów.

Kombinacja najlepszych i doskonale dopasowanych właściwości lamp do solarium daje gwarancję równomiernej, brązowej opalenizny bez efektu rumienienia lub wywoływania przebarwień, a fantastyczny rezultat utrzymuje się przez długi czas.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI LAMPY DO SOLARIUM

Zapewniamy, że wszystkie lampy w naszym asortymencie są wykonane z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, z myślą o długoletniej eksploatacji. Dzięki temu nie muszą Państwo zaprzątać sobie głowy dodatkowymi, niepotrzebnymi wydatkami związanymi z częstą wymianą części w maszynach solaryjnych.

Produkty tego typu są dostępne w wielu rozmiarach (możliwość dobrania lamp na krótkich lub długich elektrodach) i o różnych mocach. Posiadamy zarówno lampy o mocy 100W, jak i modele o wartościach 160W i 180W. Wszystko zależy od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Lampa do solarium to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia profesjonalnego salonu. Choć nie rzuca się w oczy i nie prezentuje zbyt interesująco na zdjęciach w folderze reklamowym, to właśnie od niej w dużej mierze zależy zadowolenie klientów oraz efekty i komfort podczas świadczonej usługi. Główna rola solarium to zapewnienie estetycznej, równomiernej i zdrowej opalenizny, a efekt ten uzyskać można tylko poprzez używanie najwyższej jakości sprzętu.

LAMPY SOLARYJNE W OFERCIE NOVA GROUP

Oferowane przez nas lampy solaryjne to produkty wyróżniające się zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, doskonałymi parametrami, stabilnością podczas całego okresu użytkowania oraz wysokimi normami bezpieczeństwa. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dysponujemy niezbędną wiedzą dotyczącą najnowszych trendów i osiągnięć technologicznych, dlatego jesteśmy w stanie doradzić wybór efektywnej lampy do Państwa solarium.

Wiemy, że priorytetem profesjonalnego salonu jest oferta gwarantująca uzyskanie pięknej opalenizny z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa zapewniających maksymalną ochronę osoby korzystającej z usługi. Właśnie dlatego oferowane przez nas lampy uznanego w branży światowego producenta LightTech to urządzenia najwyższej jakości, spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa i zapewniające maksymalny komfort osobie poddającej się zabiegowi.

Proponujemy lampy do solarium PREMIUM VHO RBRONZE SYSTEMSSUNMASTER i NEW GENERATION. Wszystkie modele pomimo różnych właściwości łączą w sobie takie cechy jak skuteczne i dokładne opalanie przez cały okres użytkowania, wysoka zawartość UVA przy jednoczesnym wysokim poziomie UVB oraz bardzo dobra mieszanka fosforu.

Korzystanie z oferowanych przez nas lamp do solarium daje pewność, że Państwa salony wyposażone będą w produkty najwyższej klasy, które są w pełni bezpieczne dla klientów i pozwalają uzyskać najlepsze efekty podczas opalania. Inwestycja w dobre lampy to doskonały pomysł na rozwój profesjonalnego solarium, którego wizytówką będzie sprzęt najwyższej jakości.

Serdecznie zachęcamy do przyjrzenia się poszczególnym lampom do solarium dostępnym w naszym asortymencie, jak również do zainteresowania się ofertą wysokiej klasy urządzeń przeznaczonych do obsługi salonów urody, w tym także maszyn do solarium.

Wybierz kategorię

ZOBACZ KATEGORIĘ

LAMPY NISKOCIŚNIENIOWE

ZOBACZ KATEGORIĘ

LAMPY WYSOKOCIŚNIENIOWE

ZOBACZ KATEGORIĘ

Akcesoria

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy