PRZYDATNE MEBLE KOSMETYCZNE DO SALONU

Właściwie zaprojektowany i umeblowany salon kosmetyczny robi dobre wrażenie na potencjalnych klientach, a jednocześnie sprawia, że praca w nim jest znacznie ułatwiona. W Nova Group oferujemy Państwu szeroki wybór, jeśli chodzi o meble czy akcesoria kosmetyczne, które doskonale sprawdzą się w salonach spa, miejscach wykonywania profesjonalnych zabiegów manicure, pedicure, depilacji oraz w gabinetach medycyny estetycznej. Wśród nich można znaleźć wiele różnego rodzaju szafek, półek, podajników, biurek i lamp, które zostały stworzone z myślą o potrzebach salonów kosmetycznych. To niezwykle solidne, a przy tym dobrze wykonane meble, które sprawdzą się podczas intensywnego użytkowania. Wytwarzane są z materiałów odpornych na wilgoć i lekkie uszkodzenia mechaniczne mogące powstawać przy codziennym używaniu. Akcesoria kosmetyczne dostępne na naszej stronie internetowej można z łatwością czyścić przy pomocy odpowiednich środków higienicznych.

AKCESORIA KOSMETYCZNE DLA PROFESJONALISTÓW

W Nova Group zaopatrujemy salony kosmetyczne w wysokiej jakości sprzęt, który zapewnia najwyższą jakość usług. Nasze meble służą do ułatwiania pracy ekspertom, dzięki czemu mogą oni skupić się na wykonywanym zabiegu, zamiast nadmiernie zaprzątać sobie głowę nieprzystosowanym miejscem pracy. W zależności od wariantu nasze szafki wyposażone są między innymi w lampy UV, podgrzewacze do kamieni, czy wbudowane oświetlenie.

Wśród naszych mebli i akcesoriów używanych przez specjalistów, znajdują się wieże kosmetyczne, wózki, stoliki czy lampy stojące. Wiele modeli umożliwia personalizację ułożenia półek, dzięki czemu można je dostosować do przedmiotów lub kosmetyków używanych w swoim gabinecie. Wózki na kółkach umożliwiają natomiast bezproblemowe ich przestawianie oraz odsuwanie w razie potrzeby.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą profesjonalnego sprzętu do salonów kosmetycznych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

PANDA to spełnienie marzeń o pięknym salonie fryzjerskim i gabinecie kosmetycznym. PANDA to nowoczesny design i sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Liczna salonów fryzjerskich systematycznie rośnie, dlatego należy znaleźć sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji. Profesjonalizm w tej branży buduje się przede wszystkim na umiejętnościach i doświadczeniu. Niezwykle ważne jest także wysokiej klasy wyposażenie.

PROFESJONALNE MEBLE FRYZJERSKIE

Nasza firma oferuje najwyższej jakości meble fryzjerskie, które nie tylko podniosą wizualny poziom salonu, ale także usprawnią pracę fryzjerów i zapewnią komfort klientom. Pomoże nam to nie tylko w zadbaniu o wizerunek firmy, lecz również w efektywniejszym wykonywaniu pracy. Warto zapoznać się z ofertą mebli fryzjerskich, o zróżnicowanych funkcjach i zastosowaniu. W celu umożliwienia naszym klientom odpowiedniego doboru wyposażenia stworzyliśmy przejrzysty spis wszystkich mebli fryzjerskich dostępnych w Nova Group. Wykonane z dbałością każdy szczegół oraz, co ważne, wyprodukowane na bazie wytycznych zaprezentowanych przez praktyków fryzjerstwa. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaproponować meble fryzjerskie, które w pełni zaspokoją  oczekiwania, zarówno pod kątem designu, jak i użyteczności. Myjnie fryzjerskie, fotele fryzjerskie, konsolety, czy poczekalnie to tylko niektóre z dostępnych u nas mebli.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do wysyłania wszelkich zapytań. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące naszych produktów i doradzimy najlepszy dla Twojego salonu.

Wybierz kategorię

ZOBACZ KATEGORIĘ

MEBLE

ZOBACZ KATEGORIĘ

POMOCNIKI/TROLLEY

ZOBACZ KATEGORIĘ

PODGRZEWACZE I AKCESORIA

ZOBACZ KATEGORIĘ

STOLIKI

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy