Marki kosmetyczne

Profesjonalne kosmetyki spa dla profesjonalistów! Przedstawiamy ofertę producentów, którzy są liderami w branży kosmetyki i SPA. Jakość produktów, a przede wszystkim – potwierdzona skuteczność w pielęgnacji i trosce o zdrowie skóry i ciała. W naszym portfolio niezwykle ważną pozycję stanowią profesjonalne marki kosmetyczne. Współpracujemy ze starannie wyselekcjonowanymi, światowymi producentami uznanych marek kosmetycznych, które dziś zajmują ważne pozycje również i na polskim rynku Beauty. Posiadamy propozycje pełnych linii zabiegowych, zarówno dla dużych, hotelowych SPA, jak i niewielkich gabinetów kosmetycznych, które stawiają na indywidualne podejście i wysoką skutecznością zabiegową.

Najwyższa jakość produktów i innowacyjne składy, oparte na wieloletnich badaniach to wyróżniki marek w naszym portfolio. Potwierdzeniem jakości są nagrody, jakie marki zdobywały wielokrotnie, jak również zaufanie klientów, którym towarzyszymy od lat, wspólnie pracując na ich sukces. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kosmetyków profesjonalnych firmy Nova Group. Jako wiodący dostawca światowych marek profesjonalnych z przyjemnością zaprezentujemy Państwu bogatą i zróżnicowaną ofertę marek: Maria GallandSkeyndor, comfort zone, AroshaScens i Kurland.

Rozważając, jakie kosmetyki do spa wybrać, z pewnością warto bliżej przyjrzeć się marce Kurland. Jest to bowiem jedna z najbardziej pożądanych marek światowego Wellness & SPA. Co ważne i unikatowe, w przypadku tej marki, receptury preparatów oparto na naturalnych najwyższej jakości składnikach, które są wolne od konserwantów i przedłużających trwałość związków chemicznych.

KOSMETYKI DEDYKOWANE DO SPA

Kurland, jako marka kosmetyków do spa, wyznacza nowe standardy, tworząc od  lat innowacyjne formuły, uwielbiane przez klientów na całym świecie. Czym wyróżnia się doskonały kosmetyk do spa? Istotne są: sprawdzone rozwiązania, kompleksowa pielęgnacja, zarówno ciała, jak i  twarzy oraz zaangażowany personel, który potrafi wykorzystać jego potencjał. Kurland to jedna z niewielu firm na świecie z tak bogatym portfolio produktów, obejmujących zarówno linię kosmetyczną, jak i urządzenia wellness & spa. Od lat marka ta zapewnia naturalne kosmetyki spa luksusowym hotelom i ośrodkom spa, które stawiają na jakość i wysokiej jakości składniki.

Wśród rozwiązań Kurlad nie sposób nie wymienić, wynalezionego w latach 90-tych, SOFT PACK SYSTEM®, czyli pływającego łóżka wodnego. Rozwiązanie pozwala utrzymać stałą i regulowaną temperaturę ciała klienta, przy medycznie potwierdzonej pełnej relaksacji skóry i mięśni, gwarantując efektywność preparatów nakładanych na skórę. SOFT PACK SYSTEMpo jego sukcesie w fizykoterapii, stał się rewolucją w zabiegach Wellness & SPA, stanowiąc dziś standardowe urządzenie każdego liczącego się centrum SPA.

Wybierz markę

ZOBACZ PRODUKT

SKEYNDOR

ZOBACZ PRODUKT

MARIA GALLAND

ZOBACZ PRODUKT

AROSHA

ZOBACZ PRODUKT

comfort zone

ZOBACZ PRODUKT

KURLAND

ZOBACZ PRODUKT

SCENS

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy