Obecnie fotele kosmetyczne są niezbędnym wyposażeniem każdego gabinetu spa, czy strefy wellness.

Uznawane za podstawowe wyposażenie, gdy są właściwie dobrane, dają komfort pracy personelowi, a klientowi – wyczekiwany relaks. Dodatkowo nowoczesny design foteli kosmetycznych buduje również wizerunek profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, o którego jakości świadczy właśnie markowy sprzęt.

Produkty Nova Group to wiele możliwości, które rozpościerają się przed klientami. Właściwe ustawienie kąta pochylenia, komfortowe ułożenie ciała, pełna wygodna dla nóg i rąk, możliwość przyjmowania różnych pozycji podczas wykonywanych zabiegów – to tylko niektóre z nich. Korzystając z ergonomicznych foteli kosmetycznych, personel nie musi już dłużej borykać się z niedostosowaniem urządzeń do potrzeb klientów, tym samym narażając się na negatywne opinie na temat jakości obsługi.

PROFESJONALNE FOTELE KOSMETYCZNE

Profesjonalny fotel kosmetyczny to taki, który zapewni zarówno komfort klientowi, jak i osobie wykonującej zabieg. W każdym momencie można zmienić jego ustawienia prostymi ruchami bez użycia siły. Materiały, z których są wykonane fotele, które posiadamy w portfolio, są trwałe i odporne na zabrudzenia.
Istotne jest również zastosowanie materiałów oraz rozwiązań zapobiegających powstawaniu odparzeń, a także drętwieniu kończyn.

Fotele kosmetyczne, przez nas oferowane, to gwarancja jakości, bezpieczeństwo i solidność, ale również atrakcyjna stylistyka oraz innowacyjne rozwiązania, które spełnią oczekiwania kosmetologów, terapeutów i co najważniejsze — klientów.

FOTELE KOSMETYCZNE

Każdy gabinet oferujący profesjonalne usługi kosmetyczne powinien być zaopatrzony w odpowiedni sprzęt. Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia specjalistycznej przestrzeni są leżanki kosmetyczne. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie klientowi maksymalnej wygody podczas wykonywanego zabiegu z dziedziny kosmetologii. Tego rodzaju wizyta musi przybrać formę prawdziwego rytuału przyjemności, dlatego tak ogromne znaczenie ma dbałość o komfort.

Urządzenie musi zatem zapewniać pewne funkcje, które zarówno ułatwią pracę personelowi, jak i spełnią oczekiwania klientów. Należą do nich m.in. odpowiednia regulacja leżanki, ustawienia kąta pochylenia, wysokość ułożenia rąk i nóg. Fotele leżanki kosmetyczne wykonane z materiałów doskonałej jakości będą charakteryzować się wysoką trwałością i opcją długiego, bezawaryjnego użytkowania. Wyjątkowo istotne jest także bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy, w związku z tym działanie leżanki musi być poparte odpowiednimi atestami oraz certyfikatami. Warto także zwrócić uwagę na wizualny aspekt urządzenia. Jako jeden z głównych elementów całego gabinetu musi być estetycznie wykonany i wyróżniać się schludnym wyglądem.

KOMFORTOWE LEŻANKI KOSMETYCZNE OD NOVA GROUP

Wszystkie wyżej wymienione zewnętrzne i wewnętrzne cechy urządzenia można znaleźć w leżankach kosmetycznych Nova Group. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w dostępnych leżankach kosmetycznych zyskują Państwo gwarancję wysokogatunkowego produktu. W naszej ofercie znajduje się wyłącznie sprzęt z najwyższej półki, który świetnie sprawdzi się w każdym salonie kosmetycznym. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie zarówno po stronie personelu pracującego przy użyciu naszych urządzeń, jak i klientów korzystających z rozmaitych usług kosmetycznych.

Dzięki leżankom oferowanym przez naszą firmę, Państwa zakład kosmetyczny zdobędzie  wysoką renomę, a także zaufanie wśród wielu osób decydujących się na zabiegi w gabinecie. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a także do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy sprzęt i urządzenia do gabinetów kosmetycznych. Stawiamy na sprawdzone marki, wyłącznie od renomowanych producentów. W naszym portfolio znajdziecie Państwo takie urządzenia jak: fotele podologicznemeble fryzjerskienowoczesne leżanki, ale także urządzenia z zakresu medycyny estetycznej. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy i systematycznie rozbudowujemy naszą ofertę o nowości w zakresie wyposażenia gabinetów kosmetycznych.

Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wspierać Państwa na każdym etapie współpracy – od doradzania, poprzez realizację projektu, aż po obsługę posprzedażową. Eksperci Nova Group służą wiedzą i doświadczeniem, przy wyborze nowoczesnego sprzętu, który wyróżni salon na tle konkurencji. Dzięki wyposażeniu, które cechuje doskonała funkcjonalność oraz unikalny design z pewnością Państwa klienci będą czuli się komfortowo, a personel będzie mógł skupić się na profesjonalnym wykonywaniu zabiegów.

Jako wiodący dystrybutor sprzętu kosmetycznego doskonale wiemy, jak wspierać naszych klientów i oferować najkorzystniejsze rozwiązania. Z sukcesem działamy w tej branży od wielu lat, o czym świadczą nasze liczne referencje.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania – zapraszamy do kontaktu!

Wybierz produkt

ZOBACZ PRODUKT

Fotel kosmetyczny SPL SOFT GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

LINA SELECT ALU SUPERSOFT

ZOBACZ PRODUKT

LINA SELECT ALU

ZOBACZ PRODUKT

LINA SELECT WOOD

ZOBACZ PRODUKT

LINA SELECT STATIC

ZOBACZ PRODUKT

FOTEL KOSMETYCZNY SPL SPHINX GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

FOTEL KOSMETYCZNY SPL GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

Fotel SL XP

ZOBACZ PRODUKT

Fotel SL HP HYDRAULIC

ZOBACZ PRODUKT

Fotel SL XP REVERS

ZOBACZ PRODUKT

Fotel kosmetyczny SLR GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

Fotel kosmetyczny SPX GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

Fotel SPX REVERS

ZOBACZ PRODUKT

Fotel medyczny SLR MED GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

LR

ZOBACZ PRODUKT

Fotel PLS COS HYDRAULIC

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy