Nova Group jest jedną z największych firm dostarczających innowacyjne, kompleksowe rozwiązania dla branży hotelarskiej oraz spa & wellness. Oferujemy najlepsze, światowe rozwiązania cenionych producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie – w sposób całościowy – zadbać o nowoczesne i komfortowe wyposażenie przestrzeni SPA. Naszym priorytetem jest dostarczanie najnowszych urządzeń i profesjonalnego sprzętu firmom, które chcą stworzyć unikalną, wyróżniającą się przestrzeń SPA i Wellness.

Dobra koncepcja dotycząca funkcjonowania nowoczesnego SPA powinna uwzględniać najważniejszy etap projektowy, poprzedzający wszelkie działania wykonawcze. Jej dokładne opracowanie pozwala ograniczyć do minimum ryzyko nietrafionego biznesu. Dokładne poznanie najbliższej konkurencji, wyróżnienie Spa poprzez jego wyposażenie w certyfikowany sprzęt i profesjonalne marki kosmetyczne to tylko niektóre z kroków, jakie warto podjąć, aby stworzyć niepowtarzalną przestrzeń wypoczynkową.

Jako wiodący dystrybutor wyposażenia SPA posiadamy szeroki wybór rozwiązań w portfolio, które są odpowiedzią na różnorodne potrzeby naszych klientów. Bogate doświadczenie, jakie zdobyliśmy podczas realizacji projektów SPA, pozwala nam na idealne dopasowanie najciekawszych projektów do specyfiki miejsca, tak aby stało się one wyjątkowe i było w stanie wyróżnić się na tle konkurencji. Oferujemy m.in. innowacyjne sauny, leżanki zabiegowe oraz fotele kosmetyczne.

Wybierz kategorię

ZOBACZ KATEGORIĘ

URZĄDZENIA DO SPA I WELLNESS

ZOBACZ KATEGORIĘ

FLOAT SPA

ZOBACZ KATEGORIĘ

Urządzenia bezdotykowe

ZOBACZ KATEGORIĘ

Wanny spa i kapsuły

ZOBACZ KATEGORIĘ

SAUNY I ŁAŹNIE

ZOBACZ KATEGORIĘ

Mini baseny i jacuzzi

ZOBACZ KATEGORIĘ

Strefy relaksu

ZOBACZ KATEGORIĘ

FOTELE DO PEDICURE SPA

ZOBACZ KATEGORIĘ

MEBLE I AKCESORIA

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy