Wybierając sprzęt z oferty Nova Group, otrzymują Państwo sprzęt doskonałej jakości, w tym nowoczesne lasery kosmetyczne, dzięki którym świadczone usługi będą realizowane na jeszcze wyższym poziomie niż do tej pory.

Lasery medyczne to urządzenia emitujące monochromatyczną wiązkę światła (widzialnego, UV lub podczerwieni), które promieniuje na wybrany obszar ciała. W zależności od wyboru konkretnego lasera medycznego, jego trybu pracy i parametrów możliwe jest uzyskanie różnych efektów w tkance. Umożliwia to zastosowanie w leczeniu i terapii wielu schorzeń z zakresu dermatologii (laser er-yag), medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i innych, przy minimalnej lub braku inwazyjności ze względu na bardzo wybiórcze oddziaływanie wiązki laserowej (selektywna fototermoliza).

Lasery medyczne wykorzystuje się również w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych, w których możemy skorzystać z szeregu niezwykle pożądanych zabiegów np. do spłycania zmarszczek lub pozbywania się nadmiernego owłosienia.

Nowoczesne lasery w naszej ofercie są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Wśród oferowanych przez nas laserów znajdują się urządzenia przeznaczone do:

Cechą charakterystyczną naszych laserów, jest przede wszystkim jakość wykonania oraz właściwości, dzięki którym skóra pacjenta szybciej się regeneruje. Podczas przeprowadzania niektórych zabiegów z wykorzystaniem oferowanych przez nas laserów medycznych, pacjent nie musi mieć podawanego znieczulenia. Kuracja przebiega dla niego w sposób bezbolesny, szybki i komfortowy. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii proces rekonwalescencji jest o wiele krótszy niż w przypadku tradycyjnych urządzeń medycznych.

W razie pytań prosimy o kontakt: +48 602 335 444

Wybierz produkt

ZOBACZ PRODUKT

MEDIOSTAR MONOLITH

ZOBACZ PRODUKT

GENTLEMAX PRO

ZOBACZ PRODUKT

QUADROSTAR PRO YELLOW

ZOBACZ PRODUKT

NORDLYS

ZOBACZ PRODUKT

MCL 31 DERMABLATE

ZOBACZ PRODUKT

FRAX PRO

ZOBACZ PRODUKT

PICO Star Laser pikosekundowy

ZOBACZ PRODUKT

Finexel Laser Co2

ZOBACZ PRODUKT

NANOSTAR

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy