Wybierając sprzęt z oferty Nova Group, otrzymują Państwo urządzenia doskonałej jakości, w tym nowoczesne lasery medyczne, dzięki którym świadczone usługi będą realizowane na jeszcze wyższym poziomie niż do tej pory.

Lasery to urządzenia emitujące monochromatyczną wiązkę światła (widzialnego, UV lub podczerwieni), która jest aplikowana na wybrany obszar ciała. W zależności od wyboru konkretnego lasera medycznego, jego trybu pracy i parametrów możliwe jest uzyskanie różnych efektów w tkance. Umożliwia to zastosowanie lasera w leczeniu i terapii wielu schorzeń z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i innych, przy minimalnej lub braku inwazyjności ze względu na bardzo wybiórcze oddziaływanie wiązki laserowej (selektywna fototermoliza).

Lasery medyczne wykorzystuje się również w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych, w których możemy skorzystać z szeregu niezwykle pożądanych zabiegów np. do spłycania zmarszczek lub pozbywania się nadmiernego owłosienia.

Nowoczesne lasery uznanych marek 

Nowoczesne lasery w naszej ofercie są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Stawiamy na wysokiej jakości wyposażenie klinik medycyny estetycznej, dlatego współpracujemy z najlepszymi, światowymi producentami. W naszej ofercie można znaleźć urządzenia medyczne renomowanych firm: Candela Medical (USA), Asclepion Laser Technologies (Niemcy), Venus Concept (Izrael), SNJ Medical (Korea), dedykowanych między innymi do:

Cechą charakterystyczną naszych laserów, jest przede wszystkim jakość wykonania oraz właściwości, dzięki którym skóra pacjenta szybciej się regeneruje. Podczas przeprowadzania niektórych zabiegów z wykorzystaniem oferowanych przez nas laserów medycznych, pacjent nie wymaga znieczulenia. Kuracja przebiega dla niego w sposób bezbolesny, szybki i komfortowy. Dodatkowo wiele z naszych laserów jest przeznaczona do wszystkich rodzajów i fototypów skóry, nawet opalonej. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii proces rekonwalescencji jest o wiele krótszy niż w przypadku tradycyjnych urządzeń medycznych.

Wiedza, doświadczenie i pasja to synonimy naszej pracy. Poznaj rekomendowane przez nas urządzenia: 

  • Mediostar Monolith Najnowocześniejsza generacja, znanego na całym świecie, lasera Mediostar. Oferuje najbardziej zaawansowane parametry techniczne, szeroki wybór głowic zabiegowych do epilacji, wraz z największą dostępną głowicą Monolith XL o powierzchni 10cm2. Jest to synonim skuteczności, bezbolesności i bezpieczeństwa zabiegowego.
  • GentleMax Pro Plus – Światowy lider w usuwaniu owłosienia i w wielu innych wskazaniach naczyniowych i skórnych. Parametry zastosowane przez markę Candela, w serii Gentle, tj. moc, szybkość oraz rozmiar plamki, zwiększają komfort pacjenta, oferując do 80% trwałej redukcji owłosienia po 3 zabiegach. Cechą charakterystyczną jest opatentowany system chłodzenia DCD, wykorzystujący kriogen, co zapewnia największy dostępny stopień zabezpieczenia termicznego skóry pacjenta.
  • Nordlys – Innowacyjne rozwiązania dla twarzy i ciała. Multiplatforma laserowa Nordlys wykorzystuje 4 bazowe technologie: Ellipse SWT, Frax 1550, Frax 1940 oraz Nd: YAG 1064. Laser Nordlys oferują mnogość technologii przeznaczony jest dla wielu terapii naczyniowych, pigmentacyjnych i innych.
  • Frax Pro 1550, 1940 –  System Frax Pro to zaawansowany system lasera frakcyjnego zapewniający wysoce precyzyjne długości fal 1550 nm oraz 1940 nm do resurfacingu twarzy na dwóch różnych głębokościach. Obejmuje on opatentowany system chłodzenia powietrzem SoftCool™, zwiększający komfort pacjenta.
  • Quadrostar Pro Yellow – Pierwszy napółkowy laser żółty z przeznaczeniem dla dermatologii. Urządzenie QuadroStarPRO Yellow z długością fali 577 nm jest idealne do leczenia wszelakich patologii naczyniowych. Skaner zabiegowy jest zintegrowany z funkcją chłodzenia skóry, co pozwala na wykonywanie zabiegów leczenia rumienia, trądzika różowatego bardzo szybką procedurą, bez efektów ubocznych i z krótszym okresem regeneracji. 
  • PICO Star – Najmocniejszy laser picosekundowy na rynku! PicoStar wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, generując impulsy o najwyższej mocy szczytowej (2,7GW) i najkrótszym czasie impulsu, 300 ps, zapewniając najbardziej efektywne zabiegi usuwania wielokolorowych tatuaży, zabiegi na przebarwienia oraz odmładzające.
  • NANO Star – Laser typu Q-Switch, który oferuje możliwość pracy 3 długościami fali (532nm, 694nm, 1064nm) w 5 sekwencjach – emisja pojedynczej długości fali, emisja sekwencyjna i jednoczesna emisja. Te wyjątkowe kombinacje sprawiają, że laser NanoStar jest unikalny i umożliwia skuteczniejsze oddziaływanie z kolorowym tatuażem, przebarwieniami i w zabiegach fotoodmładzających.
  • Dermablate® – Najbardziej pożądany laser Er:YAG na świecie! Laser Er:YAG Dermablate® umożliwia ablację tkanki z dokładnością do pojedynczych µm (1/1000 mm). Laser ten oferuje zdecydowanie krótszy okres gojenia w stosunku do lasera CO2, świetne rezultaty i wysoką precyzję działania.

W razie pytań prosimy o kontakt: wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy TU. lub telefoniczny +48 602 335 444

Wybierz produkt

ZOBACZ PRODUKT

MEDIOSTAR MONOLITH

ZOBACZ PRODUKT

Epilab

ZOBACZ PRODUKT

Epilab S

ZOBACZ PRODUKT

GENTLEMAX PRO PLUS

ZOBACZ PRODUKT

Picoway

ZOBACZ PRODUKT

QUADROSTAR PRO YELLOW

ZOBACZ PRODUKT

Vbeam Perfecta

ZOBACZ PRODUKT

NORDLYS

ZOBACZ PRODUKT

DERMABLATE

ZOBACZ PRODUKT

FRAX PRO

ZOBACZ PRODUKT

PICO Star Laser pikosekundowy

ZOBACZ PRODUKT

Finexel Laser Co2

ZOBACZ PRODUKT

NANOSTAR

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy