Oddajemy do Państwa dyspozycji wysokiej klasy, profesjonalne urządzenia kosmetyczne renomowanych producentów. Oferujemy sprawdzony, nowoczesny sprzęt, który doskonale sprawdzi się zarówno jako wyposażenie dużej kliniki medycyny estetycznej, jak i niewielkiego gabinetu kosmetycznego i salonu urody. Wszystkie produkty spełniają wymagania prawne oraz normy Sanepidu. Posiadają certyfikaty jakości, potwierdzające ich jakość i skuteczność. Na każde urządzenie kosmetyczne udzielamy kilkuletniej gwarancji.

Wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych Klientów stanowią gwarancję profesjonalizmu oraz skutecznej realizacji każdego zamówienia. Dzięki naszej wiedzy możemy służyć Państwu fachową poradą, w zakresie wyboru urządzeń kosmetycznych najbardziej odpowiednich dla konkretnej działalności. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę, przykładając wielką wagę do jak najlepszego zabezpieczenia przesyłki.

SPECJALISTYCZNE SPRZĘT KOSMETYCZNY W OFERCIE

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę specjalistycznych produktów, wśród których znaleźć można m.in. kombajny kosmetyczne, sprzęt do modelowania sylwetkiusuwania cellulitu, czy urządzenia do odchudzania. Proponujemy również innowacyjny sprzęt kosmetyczny do liftingu i odmładzania twarzyanalizatory skóry, sprzęt do bezinwazyjnej mezoterapii czy mikrodermabrazji diamentowej, przeznaczony zarówno do zabiegów kosmetycznych, jak i medycznej abrazji. W bogatym asortymencie można znaleźć także doskonałej jakości frezarki, które znakomicie sprawdzą się w gabinetach podologicznych. Oferujemy także sprzęt do pressoterapii, poprawiający krążenie krwi i metabolizm oraz znacznie zmniejszający zastoje limfatyczne. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie gabinetów, począwszy od profesjonalnego sprzętu do zabiegów, po urządzenia innego rodzaju, takie jak autoklawy kosmetyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, stale poszerzamy naszą ofertę kombajnów kosmetycznych i innego rodzaju urządzeń.

NOWOCZESNE URZĄDZENIA KOSMETYCZNE

Wiemy, że na profesjonalizm, wysoką jakość i sympatię Klientów danego gabinetu  składa się wiele czynników, wśród których najważniejsze są: doświadczony zespół specjalistów oraz nowoczesne urządzenia kosmetyczne i medyczne. Naszym celem jest dostarczenie Państwu kompleksowego i specjalistycznego wyposażenia każdego salonu kosmetycznego. Każdy oferowany przez nas kombajn kosmetyczny, czy innego typu sprzęt gwarantują efektywne i zabiegi, m.in. modelowanie ciała i utratę zbędnych kilogramów, liposukcję, drenaż limfatyczny i wiele innych. Dzięki nowoczesnym urządzeniom do odchudzania możecie Państwo pozyskać lojalnych Klientów, którzy stawiają na pewne efekty i bezpieczeństwo zabiegowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu z nami – telefonicznego lub mailowego. Chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji i pomożemy w decyzji, które sprzęty z naszego portfolio: urządzenie do odchudzania, modelowania, a może bezbolesnej epilacji — najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne maszyny kosmetyczne, dzięki którym wyposażą Państwo swoje gabinety w specjalistyczny sprzęt od wiodących producentów. Sprawdzone, nowoczesne sprzęty niewątpliwie poprawiają komfort pracy. Są one również w stanie podnieść poziom zaufania i sympatii klientów, którzy chętniej wracają do salonów z profesjonalną aparaturą. Posiadamy szerokie portfolio sprzętowe, w tym m.in.: urządzenia do odchudzania, napinania, ujędrniania pielęgnacji twarzy i ciała, masażu, a także te służące do zabiegów medycyny estetycznej. Wiele z nich bazuje na najnowszych odkryciach technologicznych, dzięki czemu skutecznie usuwają problemy pacjentów i są maksymalnie satysfakcjonujące, jeżeli chodzi o rezultaty zabiegowe.

KOMBAJNY KOSMETYCZNE

Niektóre z dostępnych urządzeń są wielofunkcyjne, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić przestrzeń w mniejszych salonach kosmetycznych. Oprócz zróżnicowanych sprzętów do zabiegów polecamy także nowoczesne akcesoria potrzebne do pracy. Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz produkt

ZOBACZ PRODUKT

MLX i3Dome Gharieni

ZOBACZ PRODUKT

SALVE IN TERRA®

ZOBACZ PRODUKT

MLX QUARTZ GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

SENSE SOFT PACK SYSTEM®

ZOBACZ PRODUKT

PURE SOFT PACK SYSTEM®

ZOBACZ PRODUKT

DAY SPA SOFT PACK SYSTEM®

ZOBACZ PRODUKT

MED SOFT PACK SYSTEM®

ZOBACZ PRODUKT

HAMAM ZABIEGI ORIENTALNE

ZOBACZ PRODUKT

MADEIRA PROFORMA

ZOBACZ PRODUKT

MINERWA PROFORMA

ZOBACZ PRODUKT

ERGOLIMA TRAUTWEIN

ZOBACZ PRODUKT

ORIENT ALIMA

ZOBACZ PRODUKT

AQUATHERMOJET TRAUTWEIN

ZOBACZ PRODUKT

LIBRA EDGE K

ZOBACZ PRODUKT

LIBRA FLAT D

ZOBACZ PRODUKT

LIBRA EDGE

ZOBACZ PRODUKT

MLR WET

ZOBACZ PRODUKT

V-BOX VICHY

ZOBACZ PRODUKT

SABBIA MED® KĄPIEL SŁONECZNA

ZOBACZ PRODUKT

SNOWBLISS

ZOBACZ PRODUKT

MŁYŃSKIE KOŁO

ZOBACZ PRODUKT

PERMANENT CONTOUR®

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy