Profesjonalny sprzęt fitness i nowoczesne wyposażenie siłowni

Moda na smukłą sylwetkę i zdrowy styl życia sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na regularne korzystanie z zajęć fitness oraz sprzętu na siłowni. Aby stworzyć bogatą ofertę rekreacyjną i sportową, wyposażenie fitness, siłowni, a także sal rehabilitacyjnych w obiektach uzdrowiskowych powinno być urozmaicone. Nasza firma Nova Group wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, regularnie poszerza ofertę o profesjonalny sprzęt do ćwiczeń oraz treningów.

Współcześnie nowoczesne wyposażenie siłowni jest najważniejszym aspektem jej sprawnego funkcjonowania. W swojej ofercie posiadamy innowacyjny sprzęt marki Salter, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów poszukujących wysokiej jakości oraz niezawodności. Marka Salter jest znana na całym świecie jako wiodący europejski producent sprzętu do siłowni z 70-letnim doświadczeniem na rynku w zakresie tworzenia autorskich koncepcji fitness.

Wysoko wyspecjalizowany sprzęt do siłowni i do fitness

Markę Salter wyróżnia prężnie działający departament badań i rozwoju, który szybko dostosowuje produkty do oczekiwań rynku oraz dynamicznych zmian trendów w wyposażeniu siłowni na całym świecie. Nasza firma, dostrzegając szczególne potrzeby klientów, doskłada wszelkich starań, aby urządzenia wchodzące w skład wyposażenia siłowni i klubów fitness gwarantowały bezpieczeństwo oraz maksymalny komfort podczas użytkowania. To potrzeby klientów unaoczniły nam, że warto do oferty wprowadzić wysoko wyspecjalizowany sprzęt, aby usługi były w pełni kompleksowe.

Jeśli chodzi o takie miejsca jak klub fitness, ośrodek rehabilitacyjny lub siłownia sprzęt musi sprostać różnorodnym oczekiwaniom klientów. W ofercie znajduje się m.in.: multifunkcyjny sprzęt siłowy, wielostanowiskowe atlasy, urządzenia do treningu funkcjonalnego, sprzęt kardio – bieżnie, rowerki, orbitreki oraz akcesoria do stretchingu. Innowacyjne rozwiązania to m.in. linia Essence, gdzie łącząc różne typy wyposażenia fitness, można stworzyć własny program ćwiczeń, dostosowany do indywidualnych potrzeb i przestrzeni danego miejsca.

Nowoczesny sprzęt cardio

W naszej ofercie proponujemy również szeroki wybór sprzętu cardio dostosowanego do oczekiwań osób ze szczególnymi potrzebami, które pragną poprawić swoją kondycję. Wysokiej klasy wyspecjalizowany sprzęt cardio do siłowni pozwoli zachować na wiele lat zdrowie układu naczyniowo-sercowego, wzmocni odporność organizmu na infekcje, a także pomoże uzyskać smukłą sylwetkę w sposób bezpieczny i komfortowy. Dostępny w naszej ofercie sprzęt kardio do siłowni oraz do klubów fitness stał się obecnie podstawą mocnej oferty wypoczynkowej licznych nowoczesnych obiektów.

Na czym polega leasing sprzętu fitness?

Wiele nowo powstających klubów fitness, siłowni, a także ośrodków sportowo-rekreacyjnych nie posiada wystarczających środków na zakup pełnego wyposażenia. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się wówczas leasing sprzętu fitness, który pozwoli od ręki w pełni wyposażyć siłownię lub klub i rozłożyć koszty na raty.

Wystarczy skontaktować się z Nova Group, wybrać sprzęt i podpisać umowę na określony czas. Jeśli chodzi o sprzęt fitness leasing okazuje się korzystny zarówno w przypadku nowych klubów, jak i tych działających już dłuższy czas na rynku. Żeby skorzystać z leasingu nie trzeba posiadać zdolności kredytowej, a wysokość ponoszonych kosztów i sposób rozłożenia ich na raty ustalony zostaje indywidualnie między usługodawcą a zleceniobiorcą.

Wybierz kategorię

ZOBACZ KATEGORIĘ

ELIPTYKI/CLIMBERY SALTER

ZOBACZ KATEGORIĘ

SPINNINGI SALTER

ZOBACZ KATEGORIĘ

ATLASY SALTER

ZOBACZ KATEGORIĘ

ESSENCE

ZOBACZ KATEGORIĘ

VERSUS

ZOBACZ KATEGORIĘ

ROWERY SALTER

ZOBACZ KATEGORIĘ

BIEŻNIE SALTER

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy