Sprzęt fitness

Nowoczesne wyposażenie siłowni jest najważniejszym aspektem jej sprawnego funkcjonowania. Nova Group w swojej ofercie posiada innowacyjny sprzęt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów poszukujących wysokiej jakości i niezawodności. Co więcej, naszą domeną jest nie tylko sprzedaż, ale także atrakcyjny leasing sprzętu fitness. Marka Salter to znana na całym świecie marka wiodącego europejskiego producenta sprzętu do siłowni z 70-letnim doświadczeniem na rynku, w zakresie tworzenia autorskich koncepcji fitness. Bogate portfolio produktów tej hiszpańskiej marki obejmuje sprzęt fitness, sprzęt kardio oraz sprzęt rehabilitacyjny. Markę wyróżnia prężnie działający departament badań i rozwoju, który szybko dostosowuje produkty do wymagań rynku oraz dynamicznych zmian trendów w wyposażeniu siłowni na całym świecie. Urządzenia spełniają wymagające europejskie nomy jakości, dlatego też jest uznawany za gwarancję wysokiej jakości i najwyższego bezpieczeństwa.

Nova Group, sprzęt do siłowni tej hiszpańskiej marki dostarcza do hoteli, pensjonatów, klubów fitness oraz ośrodków rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej. To potrzeby klientów unaoczniły nam, że warto do oferty wprowadzić sprzęt fitness, aby nasze usługi były jak najbardziej komplementarne i spełniały ich oczekiwania. W ofercie firmy Salter znajduje się m.in.: multifunkcjonalny sprzęt siłowy, wielostanowiskowe atlasy, urządzenia do treningu funkcjonalnego, sprzęt kardio – bieżnie, rowerki, orbitreki oraz akcesoria do strechingu. Innowacyjne rozwiązania to m.in. linia Essence, gdzie łącząc różne typy wyposażenia fitness, można stworzyć własny program ćwiczeń, dostosowany do indywidualnych potrzeb i przestrzeni danego miejsca. Urządzenia muszą sprostać różnorodnym oczekiwaniom klientów. Możliwość personalizowania designu sprzętu jest dodatkowym atutem tej linii. Aby posiadać nowoczesną siłownię warto postawić na profesjonalną markę i innowacyjne wyposażenie fitness. Dobrze dobrany sprzęt kardio jest dziś z pewnością podstawą mocnej oferty wypoczynkowej nowoczesnych obiektów.

Sprzęt marki Salter – innowacyjnej marki z bogatym doświadczeniem na rynku – otrzymał nagrodę INSPIRACJE 2016 Beauty Inspiration.

Wybierz kategorię

ZOBACZ KATEGORIĘ

ESSENCE

ZOBACZ KATEGORIĘ

VERSUS

ZOBACZ KATEGORIĘ

ROWERY SALTER

ZOBACZ KATEGORIĘ

BIEŻNIE SALTER

ZOBACZ KATEGORIĘ

ELIPTYKI/CLIMBERY SALTER

ZOBACZ KATEGORIĘ

SPINNINGI SALTER

ZOBACZ KATEGORIĘ

ATLASY SALTER

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy