Specjalistyczne fotele i leżanki powinny być dostosowane do rodzaju działalności świadczonej w konkretnym salonie czy centrum medycznym. Warto więc zadbać o profesjonalne wyposażenie gabinetów, gdyż ma to znaczący wpływ na zadowolenie klientów z wykonywanych zabiegów. Proponujemy Państwu bardzo szeroką ofertę foteli i leżanek o różnym przeznaczeniu. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Specjalistyczne fotele i leżanki

Nasz asortyment to bogata oferta foteli i leżanek przeznaczonych do różnego typu salonów kosmetycznych, centrów SPA, a także gabinetów medycznych. Proponujemy Państwu szeroki wybór nowoczesnych foteli do pedicure, foteli kosmetycznych oraz medycznych i ginekologicznych. Polecamy też komfortowe leżanki Wellness i specjalistyczne wygodne leżanki do masażu. Wszystkie produkty to najwyższej jakości urządzenia wyposażone w najnowsze technologie i stworzone z doskonałej jakości materiałów. Kierując się naszym wieloletnim doświadczeniem, dbamy o to, aby oferowane przez nas fotele i leżanki spełniały najwyższe standardy w zakresie funkcjonalności oraz estetyki wykonania. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w oferowany przez nas sprzęt, to doskonały pomysł na rozwój firmy i podniesienie jej prestiżu. Dlatego jeżeli zależy Państwu na produktach wysokiej jakości, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.

Również strefa SPA i Wellness jest wymarzonym miejscem, jeśli chcemy zaznać przyjemnego relaksu oraz zadbać o ciało i umysł, dostarczając sobie wyjątkowego uczucia ogólnego odprężenia. Niepowtarzalna atmosfera salonów odnowy biologicznej wpływa na późniejsze samopoczucie klienta. Niezwykłą rolę w tym procesie odgrywa wygodne wyposażenie, a szczególnie komfortowe i ergonomiczne fotele leżanki do strefy SPA wyposażone w szereg bardzo praktycznych funkcji i dodatkowych opcji. Urządzenia te nie tylko umożliwiają klientowi przyjęcie bardzo wygodnej pozycji podczas zabiegów, ale też znacząco ułatwiają pracę osobie, która je przeprowadza.

Fotele i leżanki od Nova Group

Bardzo ważny jest dla nas rozwój, więc stale rozbudowujemy nasz asortyment, by oferta spełniała wymagania prestiżowych firm, zainteresowanych naszymi usługami w zakresie profesjonalnego wyposażenia ich gabinetów. Produkowane przez nas profesjonalne fotele leżanki  to gwarancja najwyższych standardów wykonania, dzięki temu, że korzystamy wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów oraz na bieżąco śledzimy i wdrażamy nowoczesne technologie.

Podczas procesu wybierania odpowiedniego wyposażenia rekomendujemy kontakt z naszymi specjalistami, którzy z chęcią pomogą Państwu w doborze odpowiedniego sprzętu. Gabinety kosmetyczne i salony urody to miejsca kojarzone z usługą premium i dlatego nie warto korzystać z półśrodków. Wybierając usługi naszej firmy, otrzymują Państwo produkty z najwyższej półki oraz kompleksowe wsparcie naszej wyspecjalizowanej kadry.

Zachęcamy do zasięgnięcia informacji o naszych fotelach i leżankach na stronie internetowej, zapoznania się z opisami i danymi technicznymi oraz składania zamówień.

Wybierz kategorię

ZOBACZ KATEGORIĘ

Akcesoria kosmetyczne

ZOBACZ KATEGORIĘ

FOTELE KOSMETYCZNE

ZOBACZ KATEGORIĘ

LEŻANKI WELLNESS

ZOBACZ KATEGORIĘ

LEŻANKI DO MASAŻU

ZOBACZ KATEGORIĘ

FOTELE DO PEDICURE

ZOBACZ KATEGORIĘ

Fotele medyczne

ZOBACZ KATEGORIĘ

FOTELE GINEKOLOGICZNE

ZOBACZ KATEGORIĘ

Taborety i krzesła medyczne

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy