Fotel do pedicure to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnym prestiżowym salonie odnowy biologicznej czy gabinecie piękności. Niezwykle ważne jest to, aby taki mebel był komfortowy w użytkowaniu, wytrzymały podczas długotrwałej eksploatacji oraz łatwy do utrzymania w czystości. Wymienione cechy to jednak tylko podstawowe właściwości dobrego fotela do pielęgnacji stóp.

Nasza firma posiada w sprzedaży modele foteli do pedicure premium, które stanowczo wykraczają poza standardowe cechy omawianego akcesorium.

Nowoczesne i komfortowe fotele SPA

Oferowane w naszym sklepie fotele do pedicure to najwyższej jakości luksusowe sprzęty kosmetyczne, które są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne. Charakteryzują się szeregiem interesujących funkcji, dzięki którym przeprowadzane usługi z zakresu dbania o zdrowie i urodę będą dla klientów jeszcze bardziej przyjemne niż dotychczas. Wszystkie prezentowane przez nas fotele SPA to zaawansowane technologicznie urządzenia, które zachwycają również nowoczesnym designem i doskonałą jakością wykonania.

Przykładowe opcje poszczególnych modeli foteli do pedicure:

  • program chłodzenia nóg metodą Kneippa,
  • sterowanie za pomocą elektrycznego sterownika,
  • pełna regulacja siedziska, oparcia, podpór i pozostałych elementów urządzenia,
  • funkcja automatycznego zapełniania zbiornika wodnego za pomocą specjalnego przelewu wodospadowego WATERFALL z systemem perełkowym PEARLSTREAM,
  • hydromasaż,
  • podgrzewane siedziska.

Niektóre dostępne fotele do pedicure mogą z powodzeniem pełnić również rolę foteli do zabiegów na twarz lub do wykonywania manicure.

Foot SPA – kompleksowa pielęgnacja stóp

SPA to wyraz kojarzący się z rewitalizującym i zdrowotnym oddziaływaniem wody na nasz organizm. Nazwa ta używana jest w odniesieniu do różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych mających na celu zregenerowanie różnych partii ciała. Foot SPA to szereg relaksujących i leczniczych zabiegów wykonywanych na stopach przed przystąpieniem do klasycznego pedicure. Są one przeprowadzane w środowisku wodnym, a najlepszym i wszechstronnym urządzeniem do tego służącym jest profesjonalny fotel do pedicure SPA. Dzięki takiemu sprzętowi stopy można poddać hydromasażowi, akupresurze, koloroterapii oraz skorzystać z wielu innych funkcji pobudzających, odprężających czy zmiękczających naskórek. Zaawansowana technologia wspomnianych foteli pozwala na przeprowadzanie zabiegów w komfortowych i luksusowych warunkach.

W przypadku profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji stóp nie sposób wymienić wszystkich właściwości. Warto jednak zaznaczyć, że wybrane funkcje potęgują pozytywne doznania klientów, zapewniając im komfort i relaks, a także dostarczając niezapomnianych przeżyć. Zabiegi przeprowadzane na urządzeniach najwyższej klasy sprawią, że klienci będą chętnie powracać do Państwa salonu, a co więcej – polecą to miejsce swoim znajomym.

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą produktów przeznaczonych do salonów kosmetycznych i gabinetów odnowy biologicznej. Nasz sklep specjalizuje się w dostarczaniu najlepszego asortymentu dla sektora luksusowych usług kosmetyczno-zdrowotnych. Jeśli więc poszukują Państwo odpowiedniego dostawcy tego typu urządzeń do obsługi swoich klientów, zapraszamy do zakupów.

Wybierz produkt

ZOBACZ PRODUKT

PediSpa Square

ZOBACZ PRODUKT

PEDISPA CURVE

ZOBACZ PRODUKT

PEDISPA COMPACT

ZOBACZ PRODUKT

FOOT SPA NOVA

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy