Fotel do pedicure to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnym prestiżowym salonie odnowy biologicznej czy gabinecie piękności. Niezwykle ważne jest to, aby takie meble było komfortowe w użytkowaniu, wytrzymałe podczas długotrwałej eksploatacji oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Wymienione cechy to jednak tylko podstawowe właściwości dobrego fotela do pielęgnacji stóp.

Nasza firma posiada w sprzedaży modele foteli do pedicure premium, które stanowczo wykraczają poza standardowe cechy omawianego akcesorium.

CIEKAWE WŁAŚCIWOŚCI FOTELI – FOOT SPA

Oferowane w naszym sklepie fotele do pedicure charakteryzuje szereg interesujących funkcji, dzięki którym przeprowadzane usługi z zakresu dbania o zdrowie i urodę będzie dla klientów jeszcze bardziej przyjemne niż dotychczas.

Przykładowe opcje poszczególnych modeli foteli do pedicure:

  • program chłodzenia nóg metodą Kneippa,
  • sterowanie za pomocą elektrycznego sterownika,
  • pełna regulacja siedziska, oparcia, podpór i pozostałych elementów urządzenia,
  • funkcja automatycznego zapełniania zbiornika wodnego za pomocą specjalnego przelewu wodospadowego (WATERFALL) z systemem perełkowym  PEARLSTREAM,
  • hydromasaż,
  • podgrzewane siedziska.

Niektóre dostępne fotele do pedicure mogą z powodzeniem pełnić również rolę foteli do zabiegów na twarz lub do wykonywania manicure.

PROFESJONALNE URZĄDZENIA DO PIELĘGNACJI STÓP

W przypadku profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji stóp nie sposób wymienić wszystkich właściwości. Warto jednak zaznaczyć, że wybrane funkcje potęgują pozytywne doznania klientów, zapewniając im komfort i relaks, a także dostarczając niezapomniane przeżycia. Zabiegi przeprowadzane na urządzeniach najwyższej klasy sprawią, że klienci będą chętnie powracać do Państwa salonu, a co więcej – polecą to miejsce swoim znajomym.

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą produktów przeznaczonych do salonów kosmetycznych i gabinetów odnowy biologicznej. Nasz sklep specjalizuje się w dostarczaniu najlepszego asortymentu dla sektora luksusowych usług kosmetyczno-zdrowotnych. Jeśli więc poszukują Państwo odpowiedniego dostawcy tego typu urządzeń do obsługi swoich klientów, zapraszamy do zakupów.

Wybierz produkt

ZOBACZ PRODUKT

PediSpa Square

ZOBACZ PRODUKT

PediSpa Curve

ZOBACZ PRODUKT

PEDISPA COMPACT

ZOBACZ PRODUKT

FOOT SPA NOVA

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy