Medycyna estetyczna i kosmetologia

Nova Group jest jedną z najbardziej cenionych firm w branży medycyny estetycznej i kosmetologii. W ofercie posiadamy najwyższej klasy sprzęt dla klinik i gabinetów medycyny estetycznej m.in. : lasery medyczneurządzenia do liftinguleżanki oraz meble i akcesoria. Wyróżnia nas szerokie portfolio innowacyjnego sprzętu ale także ponad 35-letnie doświadczenie na rynku oraz dogłębna znajomość branży, poparta referencjami od klientów.

Blisko współpracujemy z lekarzami, kosmetologami i ekspertami, co sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej innowacyjne, pożądane przez rynek technologie, które kreują przyszłość medycyny estetycznej w Polsce i wyznaczają nowe kierunki rozwoju. Jako dystrybutor sprzętu dużą wagę przywiązujemy do nieustannego śledzenia światowych trendów. Wychodzimy bowiem z założenia, że w czasach rosnącej konkurencyjności kluczem do odniesienia sukcesu biznesowego jest nie tylko wnikliwe analizowanie potrzeb pacjentów ale również ich wyprzedzanie i proponowanie unikalnych rozwiązań, w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do kliniki, czy gabinetu medycyny estetycznej.

Postaw na sprawdzone marki światowych producentów i certyfikowany, wielokrotnie nagradzany sprzęt najwyższej klasy. Skorzystaj z naszego know-how, by efektywnie rozwijać swój biznes.

Nasze Zespół jest do Państwa dyspozycji!

Wybierz kategorię

ZOBACZ KATEGORIĘ

Lasery medyczne

ZOBACZ KATEGORIĘ

URZĄDZENIA - ZABIEGI NA TWARZ

ZOBACZ KATEGORIĘ

URZĄDZENIA - ZABIEGI NA CIAŁO

ZOBACZ KATEGORIĘ

Urządzenia do ginekologii

ZOBACZ KATEGORIĘ

Akcesoria

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy