Ginekologia estetyczna to delikatna dziedzina medycyny estetycznej, która z roku na rok przestaje być tematem tabu. Coraz więcej polskich kobiet decyduje się na zabiegi związane z polepszeniem zdrowia i wyglądu stref intymnych, dlatego w naszej ofercie znalazły się wysokiej jakości lasery i urządzenia z przeznaczeniem dla gabinetów ginekologicznych.

Ginekologia estetyczna wymaga delikatności, precyzji i pełnego bezpieczeństwa, dlatego w trosce o pacjentów w państwa gabinetach, postawiliśmy na sprawdzonych i doświadczonych producentów, którzy przez wiele lat pracowali na swój sukces i zaufanie.

W naszej ofercie można znaleźć produkty takich marek jak: Asclepion Laser Technologies, SNJ czy NOVAVISION.

  • JULIET – Najbardziej pożądany laser Er:YAG na świecie, stworzony przez markę Asclepion Laser Technologies, znaną również z produkcji lasera medycznego Mediostar Monolith z przeznaczeniem do zabiegów epilacji i skórnych. Laser Er:YAG Juliet dedykowany jest do zabiegów leczenia: łagodnego wysiłkowego nietrzymania moczu, objawów atrofii pochwy i sromu, objawów menopauzalnego zespołu moczowo-płciowego. Umożliwia ablację tkanki z dokładnością do pojedynczych µm (1/1000 mm). Tak duża precyzja może być wykorzystana zarówno w zabiegach ginekologicznych jak również ablacyjnych i frakcyjnych. Innowacyjny laser (znany szerzej jako Dermablate®), oferuje zdecydowanie krótszy okres gojenia w stosunku do lasera CO2. Dzięki temu, że ograniczony jest efekt termiczny, zabieg wykonywany laserem Er:YAG jest znacznie mniej bolesny niż laserem CO2 a także występuje mniejsze ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Asclepion Laser Technologies działa jako lider na międzynarodowym rynku laserów medycznych od 1977 roku. Nieustanne sukcesy, dzięki ciągłemu rozwojowi nowych technik, uczyniły Asclepion jedną z najbardziej wykwalifikowanych firm w całej branży optycznej na świecie. Potwierdzeniem tego jest wyróżnienie TOP100 dla najbardziej innowacyjnych średnich firm w Niemczech. Obecnie ponad 70 krajów zaufało technologii firmy Asclepion Made in Germany i jej sprawdzonej wiedzy naukowej.
  • Finexel EVERO – Nowoczesny, medyczny laser ablacyjny CO2, którego wyjątkowe parametry pozwalają na głębszą penetrację skóry oraz skrócony okres gojenia. Laser może być stosowany w trybie chirurgicznym, w trybie frakcyjnym do zabiegów medycyny estetycznej oraz w trybie ginekologicznym. Został zaprojektowany do leczenia objawów atrofii pochwy, objawów zespołu moczowo-płciowego, zespołu rozluźnienia pochwy, łagodnego wysiłkowego nietrzymania moczu.SNJ to założona w 1998 roku koreańska firma dostarczająca medyczne systemy laserowe z certyfikatem od KFDA. Obecnie Mediacal SNJ eksportuje swoje produkty do 20 krajów na świecie. Przez ostatnie 20 lat firma skupiła się na technologii ultrapulsowej tworząc najlepszy laser CO2 w Korei Południowej.
  • EVA ™ – Pierwsze urządzenie na świecie, które korzysta z unikalnej, zaawansowanej technologii VDR ™ (Vaginal Dynamic RadioFrequency), opracowanej i opatentowanej przez Dział Badań i Rozwoju Novavision Group, przy współpracy z największymi włoskimi uniwersytetami. Ta innowacyjna technologia całkowicie zmienia podejście do zabiegów intymnych. Zabiegi są całkowicie bezbolesne, nie wymagają znieczulenia, nie powodują okresu rekonwalescencji i zajmują tylko między 20 a 30 minut. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet borykających się z problemami intymnymi. NovaVison Group SpA to w 100% włoska firma i od ponad 30 lat wykorzystuje sprawdzoną sieć dystrybucji do eksportu swojego sprzętu elektromedycznego, do ponad 25 krajów na całym świecie i jest obecnie wyłącznym właścicielem 35 technologii.

Sprawdź także fotel ginekologiczny SPL MED. GYNO od marki Gharieni – Więcej szczegółów znajdziesz TU.

W razie pytań prosimy o kontakt: wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy TU. lub telefoniczny +48 602 335 444

Wybierz produkt

ZOBACZ PRODUKT

JULIET Ginekologia estetyczna

ZOBACZ PRODUKT

Finexel Evero Laser endowaginalny

ZOBACZ PRODUKT

GENTLO

ZOBACZ PRODUKT

Eva Ginekologia Estetyczna

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy