Jako wiodący producent w branży kosmetycznej, wiemy jak prawidłowo wyposażyć wnętrza salonów i gabinetów zajmujących się zdrowiem i urodą. Wyposażenie gabinetów kosmetycznych w sprzęt podologiczny zdecydowanie wpływa na wizerunek firmy, dlatego warto zadbać o ten aspekt.

W celu zapewnienia klientom wysokiego komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa prezentujemy szeroką gamę urządzeń, narzędzi oraz foteli podologicznych. Zabiegi tego typu często bywają stresujące dla pacjentów, dlatego warto zapewnić im doskonałe warunki, aby czuli się w pełni odprężeni i bez obaw mogli się oddać w ręce specjalistów

PROFESJONALNE FOTELE PODOLOGICZNE

Profesjonalne fotele podologiczne to podstawa, jeśli chodzi o wyposażenie gabinetów kosmetycznych. Szeroki wybór elementów do salonów kosmetycznych pozwala na kompleksowe wyposażenie pomieszczenia, przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa, jak i wysokiej jakości wykonania produktów. Frezarka, jak i fotel podologiczny to niezbędne urządzenia w każdym centrum kosmetycznym, dlatego zapraszamy do wysyłania zapytań na temat naszych produktów. Warto zastanowić się nad tym, które rozwiązanie będzie  najkorzystniejsze. Szczególnie dlatego, że nasze fotele podologiczne są bardzo zróżnicowane, nie tylko pod kątem wizualnym, ale przede wszystkim ze względu na właściwości oraz funkcjonalność. Zachęcamy do zapoznania się z danymi technicznymi, nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

Wybierz produkt

ZOBACZ PRODUKT

LINA SELECT PODO ALU

ZOBACZ PRODUKT

LINA SELECT PODO WOOD

ZOBACZ PRODUKT

MLX LIMBER

ZOBACZ PRODUKT

PLS PODO XP

ZOBACZ PRODUKT

SPL PODO GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

SL XP PODO GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

LR PODO GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

PLS PODO COMFORT

ZOBACZ PRODUKT

SL HP PODO HYDRAULIC

ZOBACZ PRODUKT

PLS PODO H GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

PLS PODO BASIC GHARIENI

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy