Jako uznany producent w branży kosmetycznej wiemy, jak prawidłowo wyposażyć wnętrza salonów i gabinetów zajmujących się zdrowiem oraz urodą. Wyposażenie gabinetów kosmetycznych w sprzęt podologiczny zdecydowanie wpływa na wizerunek firmy, dlatego warto zadbać o ten aspekt.

Profesjonalne fotele podologiczne

W celu zapewnienia klientom wysokiego komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa prezentujemy szeroką gamę urządzeń, narzędzi oraz foteli podologicznych. Zabiegi podologiczne często bywają stresujące dla pacjentów, dlatego warto zapewnić im doskonałe warunki, aby czuli się w pełni odprężeni i bez obaw mogli się oddać w ręce specjalistów.

Profesjonalne fotele podologiczne to podstawa, jeśli chodzi o wyposażenie gabinetów kosmetycznych. Szeroki wybór elementów do salonów pozwala na kompleksowe wyposażenie pomieszczenia, przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa, jak i wysokiej jakości wykonania produktów. Fotele podologiczne to niezbędne urządzenia w każdym centrum kosmetycznym, dlatego zapraszamy do wysyłania zapytań na temat naszych produktów. Warto zastanowić się nad tym, które rozwiązanie będzie  najkorzystniejsze, szczególnie dlatego, że nasze urządzenia są bardzo zróżnicowane, nie tylko pod kątem wizualnym, ale przede wszystkim ze względu na właściwości oraz funkcjonalność. W zależności od modelu charakteryzują się różnymi parametrami w zakresie regulacji poszczególnych elementów, rozmiarami oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak np. wbudowane w zagłówek głośniki czy system inteligentnego ogrzewania. Bez względu na to, jaki typ fotela Państwo wybiorą, możemy zagwarantować, że będzie to nowoczesne, profesjonalne urządzenie, które na pewno doskonale spełni swoją funkcję i podniesie prestiż salonu.

Zachęcamy do zapoznania się z danymi technicznymi poszczególnych produktów, a w razie pytań nasi specjaliści chętnie udzielą na nie odpowiedzi.

Najciekawsze z funkcji naszych foteli podologicznych to:

  • regulowane oparcie do pozycji poziomej
  • regulowane i teleskopowe podnóżki
  • hydrauliczna regulacja wysokości
  • system inteligentnego ogrzewania
  • możliwość obrotu siedziska w zakresie 0-360 stopni

Nowoczesny sprzęt podologiczny

Podologia to coraz prężniej rozwijająca się dziedzina skupiająca się na leczeniu różnorodnych dolegliwości, które dotykają stopy. Z racji tego, że przypadłości te często są krępujące, niezwykle ważne jest, aby zapewnić pacjentom maksimum komfortu podczas przeprowadzania wymaganych zabiegów. Właśnie dlatego usługi podologiczne wymagają nie tylko specjalistycznej wiedzy i precyzji, ale także dostępu do profesjonalnego i zaawansowanego technologicznie sprzętu posiadającego wymagane do prowadzenia tego typu działalności certyfikaty. Dzięki nowoczesnym i ergonomicznym fotelom każdy, kto ma jakikolwiek problem ze stopami, może się odprężyć podczas zabiegu, a osoba go wykonująca ma znacznie lepsze warunki do przeprowadzania niezbędnych czynności.

Prezentowany w naszym sklepie asortyment, obejmujący m.in. fotele i frezarki podologiczne, to najwyższej jakości produkty wspomagające pracę personelu oraz zwiększające komfort klientów.

Wybierz produkt

ZOBACZ PRODUKT

LINA SELECT PODO ALU

ZOBACZ PRODUKT

LINA SELECT PODO WOOD

ZOBACZ PRODUKT

MLX LIMBER

ZOBACZ PRODUKT

PLS PODO XP

ZOBACZ PRODUKT

SPL PODO GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

SL XP PODO GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

LR PODO GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

PLS PODO COMFORT

ZOBACZ PRODUKT

SL HP PODO HYDRAULIC

ZOBACZ PRODUKT

PLS PODO H GHARIENI

ZOBACZ PRODUKT

PLS PODO BASIC GHARIENI

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy