Proponowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością, solidnością i zastosowaniem innowacyjnych, efektywnych rozwiązań. Sprawdzą się one doskonale zarówno w niewielkich gabinetach kosmetycznych, jak i w dużych klinikach medycyny estetycznej.

W naszym bogatym asortymencie można znaleźć m.in. urządzenia do liftingu twarzy, wygładzania i odmładzania twarzy, jak również do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu, poprawy jędrności skóry i funkcjonowania układu krążenia. Do Państwa dyspozycji oddajemy również innowacyjne, najwyższej klasy platformy multitechnologiczne, oferujące możliwość przeprowadzenia wielu różnorodnych zabiegów za pomocą jednego urządzenia.

Urządzenia do modelowania ciała. 

  • Venus Legacy – Venus Legacy™ jest urządzeniem wykorzystującym RadioFrekwencję do zwalczania cellulitu, wyszczuplania i modelowania sylwetki, której działanie jest wzmacniane opatentowaną technologią (MP)2 (połączenie Multi-Polarnej RadioFrekwencji i Impulsowego Pola Elektromagnetycznego) oraz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię VariPulse™.
  • BodyLab – BodyLab to system modelowania sylwetki oparty na innowacyjnej technologii FMS (ang. Focused Magnetic Stimulation, skoncentrowana stymulacja magnetyczna). Utrata masy ciała i wzmocnienie mięśni poprzez stymulację nerwowo-mięśniową pośladków, brzucha, nóg i ramion. Optymalne rozwiązanie dla każdego pacjenta System Bodylab posiada trzy różne protokoły zabiegowe dostosowane do indywidualnej kondycji pacjenta: Areobic, Shaping, Strength.
  • Liftera HIFU Advance – Wykorzystując oryginalną Technologię Dyfuzji Termicznej (TDT™) można uzyskać równomierną depozycję energii cieplnej w skórze, co znajduje skuteczne zastosowanie w zabiegach wzmacniających skórę, takich jak lifting twarzy, napięcie skóry, modelowanie i kształtowanie sylwetki. Urządzenie Liftera HIFU zdobyło nagrodę Perłę Dermatologii Estetycznej 2020.
  • Procare XP – Urządzenie ProCare XP jest połączeniem 6 technologii: Ultradźwięków, Multi-Polar RF, Vacuum, elektrostymulacji mięśni (EMS), LED oraz elektroforezy. Połączenie tych technologii pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów zabiegowych jeśli chodzi o poprawę wyglądu skóry, w zabiegach modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, zabiegach na twarz.
  • Probody – Nowoczesne rozwiązanie do bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji ciała. Oddziałuje on z tkanką mięśniową powodując spięcia a tym samym wzmacniając mięśnie i redukcję tkanki tłuszczowej. Dzięki zastosowaniu AMS (Amplitude Modulated Frequency) minimalizuje opór skóry i wnika głębiej w skórę, zapewniając uczucie gładkości. Probody oferuje zabiegi wzmacniające ciało i pomagające w regeneracji i leczeniu.
  • Mantis MR991 – Opatentowany system D.E.S SYSTEM łączy dwie innowacyjne technologie, w tej samej głowicy: MRM (masaż mechaniczny napędzanymi rolkami) i PMFS (pulsujące pola magnetyczne z rezonansem stochastycznym). System D.E.S jest odzwierciedleniem najnowszych odkryć techniki w dziedzinie medycyny i kosmetyki, w zakresie nieinwazyjnego leczenia niedoskonałości i wielu rodzajów chorób zapalnych.

Wsparcie merytoryczne i praktyczne gabinetów branży medycyny estetycznej i kosmetologii.

Oprócz wysokiej jakości urządzeń do modelowania ciała i dbania o jego zdrowie gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie odpowiedniego wyboru sprzętu w zależności od prowadzonych praktyk, możliwości obiektowych i finansowych. Dodatkowo oferujemy również pakiet szkoleń z zakresu obsługi i wiedzy na temat danego rodzaju zabiegów.

W razie pytań prosimy o kontakt: wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy TU. lub telefoniczny +48 602 335 444

Wybierz produkt

ZOBACZ PRODUKT

Venus Legacy™

ZOBACZ PRODUKT

Venus Bliss™

ZOBACZ PRODUKT

GENTLO

ZOBACZ PRODUKT

BodyLab

ZOBACZ PRODUKT

Liftera urządzenie HIFU

ZOBACZ PRODUKT

PROCARE XP

ZOBACZ PRODUKT

PROBODY

ZOBACZ PRODUKT

WAVESHAPE 3.0

ZOBACZ PRODUKT

Arosha LX9 Pressoterapia

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy