CANDELA

CANDELA z nagrodą Producenta Roku Aesthetic Awards 2024!

Nagrody Aesthetic Awards, to cenione, coroczne wydarzenie organizowane przez wiodące w branży czasopismo Aesthetics Journal. To najbardziej prestiżowe nagrodą w Wielkiej Brytanii w dziedzinie estetycznej! Znane ze swojego trwałego dziedzictwa i autorytatywnego uznania, ceni doskonałość w różnych kategoriach. Szczególnie pożądana jest nagroda Producenta Roku, o którą w tym roku z dumą ubiegała się Candela. Nagroda ta, przyznawana w rygorystycznym procesie obejmującym 80% oceny ekspertów branżowych i 20% głosowania publicznego, symbolizuje niezrównane osiągnięcia i innowacyjność w branży estetycznej. Candela jest niezmiernie dumna z tegorocznego zwycięstwa, co jeszcze bardziej potwierdza nasze niezachwiane dążenie do doskonałości i postępu w technologii estetycznej. Niezmiennie angażujemy się w dostarczanie najwyższej jakości urządzeń i usług dla społeczności medycznej i estetycznej.

O firmie Candela

Założona w 1970 roku, firma Candela jest wiodącym globalnym producentem wyrobów medycznych do medycyny estetycznej z siedzibą w Marlborough w stanie Massachusetts, USA. Technologie firmy umożliwiają lekarzom dostarczanie zaawansowanych rozwiązań, opartych na urządzeniach bazujących na energii, do szerokiego zakresu zastosowań medycznych i estetycznych, w tym leczenia łagodnych zmian naczyniowych i barwnikowych, terapii blizn, resurfacingu twarzy, redukcji zmarszczek, trądziku, pajączków, redukcji cellulitu, modelowaniu sylwetki, schorzeń ginekologicznych oraz usuwaniu tatuaży i owłosienia.

Candela sprzedaje, obsługuje i wspiera swoje produkty w prawie 100 krajach, z biurami w Ameryce Północnej, Izraelu, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Australii, Chinach, Japonii, Hongkongu i dystrybutorami na całym świecie.

W dniu 17 lipca 2017 roku Candela poinformowała o pomyślnym sfinalizowaniu przejęcia przez stowarzyszenie funduszy, zarządzanym przez Apax Partners. Apax Partners jest wiodącą globalną firmą doradczą typu private equity.

Candela koncentruje się na sukcesie swoich klientów, opierając się na sile marek Candela, technologii stojącej za jej produktami oraz wysokiej jakości inżynierii i organizacji rozwoju produktów firmy.

Candela wykorzystując własne technologie, aby wspiera różne organizacje charytatywne, pomóc pacjentom z bliznami po urazach, wadami naczyniowymi, znamionami wrodzonymi i innymi bolesnymi lub wyniszczającymi społecznie problemami.

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy