CANDELA

Założona w 1970 roku, firma Candela jest wiodącym globalnym producentem wyrobów medycznych do medycyny estetycznej z siedzibą w Marlborough w stanie Massachusetts, USA. Technologie firmy umożliwiają lekarzom dostarczanie zaawansowanych rozwiązań, opartych na urządzeniach bazujących na energii, do szerokiego zakresu zastosowań medycznych i estetycznych, w tym leczenia łagodnych zmian naczyniowych i barwnikowych, terapii blizn, resurfacingu twarzy, redukcji zmarszczek, trądziku, pajączków, redukcji cellulitu, modelowaniu sylwetki, schorzeń ginekologicznych oraz usuwaniu tatuaży i owłosienia.

Candela sprzedaje, obsługuje i wspiera swoje produkty w prawie 100 krajach, z biurami w Ameryce Północnej, Izraelu, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Australii, Chinach, Japonii, Hongkongu i dystrybutorami na całym świecie.

W dniu 17 lipca 2017 roku Candela poinformowała o pomyślnym sfinalizowaniu przejęcia przez stowarzyszenie funduszy, zarządzanym przez Apax Partners. Apax Partners jest wiodącą globalną firmą doradczą typu private equity.

Candela koncentruje się na sukcesie swoich klientów, opierając się na sile marek Candela, technologii stojącej za jej produktami oraz wysokiej jakości inżynierii i organizacji rozwoju produktów firmy.

Candela wykorzystując własne technologie, aby wspiera różne organizacje charytatywne, pomóc pacjentom z bliznami po urazach, wadami naczyniowymi, znamionami wrodzonymi i innymi bolesnymi lub wyniszczającymi społecznie problemami.

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy