21.05.2021 gharieni celliss

CELLISS: rewolucja w wyszczuplaniu!

We współpracy z naszym partnerem, DMS Group, ekspertami w dziedzinie diagnostyki obrazowej, z przyjemnością przedstawiamy „CELLISS”, innowacyjne urządzenie do modelowania sylwetki, które nie potrzebuje nawet terapeuty do walki z cellulitem i zmniejszenia masy ciała.

To całkowicie unikalne urządzenie wyszczuplające, oparte na nowej metodzie zabiegowej, Cellumassage. Opiera się ona na opatentowanej technologii „Total Slimming System” (T.S.S.), nieinwazyjnym procesie drenażu / uderzeń, który jednocześnie działa na uda i biodra, a także pośladki lub mięśnie brzucha (w zależności od pozycji klienta).

Gharieni CELLISS to potężne narzędzie zaprojektowane, aby sprostać wszystkim Twoim wymaganiom. Za pomocą intuicyjnego interfejsu ekranu dotykowego program zabiegowy można spersonalizować. Dostęp do protokołów można uzyskać jednym dotknięciem, a po rozpoczęciu zabiegu nie wymaga on żadnej interwencji. Zintegrowane protokoły zostały opracowane przez specjalistów od zdrowia / urody / sportu i pozwalają operatorom dostosować Cellumassage do wybranych zabiegów i profilu klienta.

To zaawansowane technologicznie urządzenie jest łatwe w użyciu i niezwykle wydajne.

Zastosowanie:

REDUKCJA efektu skórki pomarańczowej

UJĘDRNIANIE pośladków

WYSZCZUPLANIE I MODELOWANIE ud

ZWIĘKSZENIE uczucia lekkości

Więcej informacji: Celliss

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy