Spotkajmy Się Na Targach Beauty Forum&Spa

SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH BEAUTY FORUM&SPA,

27-28 WRZEŚNIA!

Już w najbliższy weekend zapraszamy na spotkanie z ekspertami Nova Group, podczas targów Beauty Forum w Warszawie. Na stoisku nr 11.7 będzie miała miejsce premiera ekskluzywnej francuskiej marki kosmetycznej Maria Galland – najnowszej pozycji w portfolio Nova Group. Z przyjemnością zaprezentujemy również innowacyjny laser Mediostar Next – jedyne na rynku urządzenie do bezbolesnej epilacji, które pozwala na wykonanie zabiegów niezależnie od pory roku i karnacji skóry! Na naszym stoisku będzie można przetestować wybrane zabiegi, uzyskać praktyczną wiedzę oraz fachowe porady na temat najnowszych trendów, produktów i zabiegów. Nie zapomnimy o promocyjnej ofercie i świetnym humorze!

Maria Galland to ekskluzywna, francuska marka, której szeroka oferta produktów i zabiegów pozwala dopasować je do potrzeb najbardziej wymagającej skóry. Jej twórczyni, Marii Galland – dzięki charyzmie oraz doskonałej znajomości potrzeb kobiet, stworzyła wyjątkowe linie kosmetyków ale również własny patent na sukces. Dziś, dzięki tej marce, światowe instytuty i salony kosmetyczne zyskują grono lojalnych klientek, które stawiają na widoczny efekt i bogatą gamę składników aktywnych.

Spotkajmy się już 27-28 września (sobota-niedziela), w Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie, przy ul. Marsa 56c.

 

Dojazd:

  • BEZPŁATNY TRANSPORT z centrum Warszawy – autobus będzie kursował   co półgodziny z ul. Emilii Plater (spod byłego sklepu meblowego Emilia) począwszy od godz. 9.30. -> ROZKŁAD JAZDY
  • własnym samochodem – 1500 miejsc parkingowych
  • 10 linii autobusowych (143, 173, 514, 520)
  • pociągi Kolei Mazowieckich (dojazd ze stacji: Warszawa Zachodnia, Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion, Warszawa Wschodnia ,Warszawa Olszynka Grochowska do stacji Warszawa Gocławek).

Odległości od głównych węzłów komunikacyjnych:

  •     Międzynarodowe Lotnisko Okęcie – 30 minut
  •     Dworzec Centralny – 20 minut
  •     Dworzec Wschodni – 10 minut

Na terenie Centrum znajduje się również stały postój taksówek.

Polecane produkty

Nasi partnerzy