VENUS CONCEPT

Jeden z liderów w dziedzinie medycyny estetycznej i technologii odbudowy włosów, którego celem jest pomoc klientom w budowaniu silnego i zrównoważonego biznesu. Venus Concept oferuje najnowocześniejsze technologie i rozwiązania w zakresie leczenia, zapewnia również kreatywne i kompleksowe usługi, które odpowiadają na ważne wyzwania stojące przed klientami i umożliwiają im zwiększenie prawdopodobieństwa osiągnięcia sukcesu.

Stały rozwój Venus Concept skutkował powstaniem modelu biznesowego, który zapewnił sukces finansowy lekarzom i właścicielom klinik. U podstawy leżała konieczność stworzenia rozwiązań, które zapewnią lekarzom możliwość zaoferowania swoim pacjentom najskuteczniejszych metod leczenia przy użyciu najlepszej technologii w sposób bezpieczny, opłacalny i zrównoważony.

Venus Concept wprowadził pierwszy w branży model biznesowy oparty na subskrypcji i stworzył światowej klasy organizację, która zapewnia najwyższy poziom wsparcia posprzedażowego. Ta filozofia wyróżnia Venus Concept na tle konkurencji — żadna inna firma nie zapewnia takiego poziomu usług usprawniających praktykę, programów bezproblemowej aktualizacji, gwarancji na urządzenie oraz programów wsparcia marketingowego i klinicznego. Dziś jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży, pomagając dostawcom w ponad 60 krajach.

Venus Concept – firma podejmuje działania, aby być liderem w branży technologii estetycznych i medycznych, pozostając jednocześnie elastycznym i zdolnym do dostosowywania się do zmian.

Dążąc do doskonałości starają się wyróżniać i stale rozwijać swoją działalność, czy to poprzez wprowadzanie innowacyjnych produktów, czy opracowywanie nowych usług, aby przyspieszyć sukces klientów.  Pracownicy Venus Concept są jak 500-osobowa rodzina rozrzucona po całym świecie.

Venus Concept to pasjonaci w tym co robią, skupieni na celu z wizją tego, co mogą osiągnąć. Można znaleźć odzwierciedlenie tego w produktach i oferowanych przez firmę usługach.

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy