ASCLEPION LASER TECHNOLOGIES

Asclepion Laser Technologies działa jako lider na międzynarodowym rynku laserów medycznych od 1977 roku. Nieustające sukcesy, dzięki ciągłemu rozwojowi nowych technologii, uczyniły Asclepion jedną z najbardziej wykwalifikowanych firm w całej branży optycznej na świecie. Nagroda TOP100 dla najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw średniej wielkości w Niemczech jest tego potwierdzeniem. Obecnie ponad 70 krajów pokłada zaufanie w technologii Made in Germany firmy Asclepion i jej potwierdzonej naukowo wiedzy.

Asclepion osiągnął ten cel, pracując na wszystkich frontach i określając innowacyjny system ofert, który zapewni sukces dystrybutorom i lekarzom. Wiodąca pozycja w zakresie wsparcia serwisowego, które Asclepion, zgodnie z własną misją, budowało przez lata, zapewnia tworzenie pozytywnych efektów dla wszystkich klientów firmy, lokalnych partnerów, lekarzy i pacjentów.

Jako firma high-tech Asclepion uważa za swój obowiązek spełnianie najwyższych standardów w zakresie zarządzania jakością. Firma posiada certyfikat ISO 13485 i spełnia wymogi europejskiej dyrektywy dotyczącej wyrobów medycznych 93/42/EWG, załącznik II. Norma ISO wymaga konsekwentnego ukierunkowania organizacji na podstawowe procesy wewnątrz i na zewnątrz firmy. Obejmują one na przykład procesy innowacyjne, wszystkie przepływy w produkcji, od zarządzania zaopatrzeniem po dostawę, a także wszystkie działania posprzedażowe. Głównym celem jest usprawnienie organizacyjne całej firmy oraz szybkie reagowanie na potrzeby klientów. Ponadto zoptymalizowano zewnętrzne relacje firmy i ukierunkowano je ściśle na określone grupy klientów. Pomyślne wdrożenie tych wymagań jest okresowo weryfikowane przez liczne krajowe i międzynarodowe organy, takie jak TÜV, FDA i Anvisa.

Asclepion Laser Technologies przejęła wiodącą rolę w branży optyki naukowej, gdzie aktywnie współpracuje z naukowcami z najlepszych niemieckich uniwersytetów. W rzeczywistości od 1846 roku miasto Jena jest globalnym domem przemysłu optycznego Zeissa, awangardowej dziedziny rozwoju nowych produktów i wysoce wyspecjalizowanych instrumentów do badań medycznych, astronomicznych i technologicznych. Dziś firmy z Turyngii z siedzibą w Jenie dostarczają technologie najnowszej generacji dla przemysłu na całym świecie. Wśród nich Asclepion objął wiodącą rolę w 1984 roku, kiedy wprowadził laser argonowy do leczenia zmian naczyniowych oczu, a kilka lat później wprowadził na rynek MCL29, pierwszy na świecie laser erbowy do zastosowań dermatologicznych i estetycznych.

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy