Zwyciężają W Oczach Profesjonalistów

 

BEAUTY PREMIUM 2014

8 marca 2014 podczas Międzynarodowych Targów Kosmetycznych & Kongresu BEAUTY FORUM został rozstrzygnięty najbardziej prestiżowy konkurs w branży kosmetyki profesjonalnej BEAUTY PREMIUM. Do konkursu zgłosiło się ponad 70 marek, które rywalizowały ze sobą w kilku kategoriach.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasze obie marki Kurland i Skeyndor znalazły się wśród zwycięzców tego prestiżowego konkursu!

  • I miejsce w kategorii ZABIEGI: wellness & spa otrzymała marka KURLAND® za zabieg na ciało PERMANENT CONTOUR®
PERMANENT CONTOUR® – zabieg polega na wykorzystaniu opatentowanego urządzenia, które z powodzeniem pozwala zaadaptować masaże ziołowe do kultury europejskiej. Oferuje klietom wspaniałe zabiegi ziołowymi stemplami o stałej temperaturze i wilgotności, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry zarówno na twarz jak i ciało.  Aparat PERMANENT CONTOUR® generuje parę, która wydostaje się przez zintegrowane elastyczne przewody, zakończone głowicą z wymiennym stemplem. Para podgrzewa mieszanki ziołowe do stałej (50-55°C) temperatury i utrzymuje ją w trakcie trwania całego zabiegu. W odróżnieniu od tradycyjnych technik dostępnych na rynku, zwalnia to terapeutę z konieczności odrywania się od klienta w celu podgrzewania kolejnych stempli i ryzyka nieutrzymania właściwej ich temperatury. Terapeuta może koncentrować się na masażu, utrzymując stały kontakt z ciałem klienta. Powoduje to optymalizację efektów zabiegowych, komfort klienta i wygodę masażysty. Zabieg PERMANENT CONTOUR® otrzymał nagrodę European Health & Spa Award w dziedzinie „Best Signature BodyTreatment”.  Więcej informacji … kliknij tu

  • WYRÓŻNIENIE w kategorii ZABIEGI: kosmetyka, pielęgnacja, anti-aging otrzymała marka SKEYNDOR za zabieg rozświetlający POWER C+

Witamina C to podstawowy składnik potrzebny do rozwoju fizjologicznego i zapobiegający starzeniu się skóry. Posiada też funkcje obronne, przeciwdziałające powstawaniu wolnych rodników, zapewniając skórze ochronę przed promieniowaniem UV.

Firma Skeyndor opracowała rozjaśniającą terapię Power C+, opartą na opatentowanej, trwałej postaci witaminy C – Nikkol VC-IP. To innowacyjna linia kosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry zmęczonej nadmiernym działaniem promieni słonecznych oraz zanieczyszczeniem środowiska. Kosmetyki zostały wzbogacone o antyoksydacyjne właściwości ekstraktu z granatu oraz kwasy: elagowy z kory drzewa Genus i fitynowy z orzechów. Z kolei wyciąg hydroglikolowy (HG) to antyoksydant, bogaty w witaminy, taniny, kwas galusowy i elagowy, ceniony w kosmetyce dzięki funkcji antyoksydacyjnej oraz ochronie przeciwsłonecznej i przeciwzapalnej.

Dzięki takiemu połączeniu witamina C dociera w niezmienionej postaci do żywych komórek naskórka. Ten skuteczny koktajl przeciwdziała suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje blasku i witalności. Preparaty zabezpieczają przed szkodliwym działaniem UV, naprawiają uszkodzenia posłoneczne, zmniejszają pierwsze zmarszczki i niwelują zmęczenie skóry.

Efekt to skóra pełna blasku – zatrzymanie syntezy nowej melaniny, przy jednoczesnym blokowaniu już wytworzonej. Więcej informacji … kliknij tu

Jest mi niezmiernie miło, że nasze zabiegi nagrodzone zostały w tak prestiżowym konkursie jak Beauty Premium i wygrały w najważniejszych dla nas kategoriach – tymi słowami swoją wypowiedź rozpoczeła Agnieszka Śliwa – Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku Kosmetycznego, SPA & Wellness, która w imieniu Nova Group odebrała obie nagrody. Dziękuję jury za miłe opinie o efektach zabiegowych i profesjonalizmie mojego zespołu i nas jako dystrybutora. Marka Kurland jako jedyna wellnessowa marka na rynku Polskim od lat cieszy się powodzeniem wśród najlepszych hoteli SPA 4 i 5* oraz ekskluzywnych Day Spa. Choć mało widoczna w tych obiektach, bardzo dobrze znana profesjonalistom, a to dla nas najcenniejsze. Zabieg PERMANENT CONTOUR® w ostatnich latach umocnił swoją pozycję dzięki nowym mieszankom ziołowym (stempe) oraz kompozycjom olejowym. Oleje są zmysłowe, relaksujące i dopasowane do odpowiednich rytuałów zabiegowych.

Skeyndor POWER C+ z 15% czystą witaminą C jest najlepiej sprzedającym się zabiegiem w kasetonie od dnia swojej premiery w maju 2013. Już po pierwszym zabiegu klient salonu widzi efekt zabiegowy, o co tak trudno w dzisiejszej kosmetyce. Nie kupuje w ciemno serii, a już na wstępie może przekonać się do kosmetyków, miejsca i zdobywa zaufanie, dzisiaj najcenniejsze w branży. To doceniają na codzień nasi klienci i to najprawdopodobniej zadecydowało w oczach jury o przyznaniu nam tej nagrody

Polecane produkty

Nasi partnerzy