Złota Gala Skeyndor

SKEYNDOR-50-INFO-FB

 

ZŁOTA GALA SKEYNDOR

Marka Skeyndor kończy 50 lat!

Od 50 lat nieustannie nas inspiruje i skłania ku zmianom na lepsze. Dzięki niej Piękno dostępne jest na wyciągnięcie ręki. Rok 2016 jest wyjątkowy, bowiem właśnie w tym roku świętować będziemy 50-lecie marki Skeyndor na całym świecie.

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy uroczystą Złotą Galę marki Skeydnor, która odbędzie się w dniach 15-16 października 2016 r. w hotelu Czarny Groń. Będzie to też wyjątkowy moment, kiedy nastąpi premiera nowej, luksusowej linii marki Skeyndor, stworzonej specjalnie z okazji obchodzonego jubileuszu.

Chcemy podziękować, nagrodzić, wyróżnić osoby i firmy, które przyczyniły się do rozwoju marki Skeyndor w Polsce. To Wasza codzienna praca – edukacja Klientów, fachowa porada i znajomość marki sprawiły, że może się ona poszczycić tak mocną pozycją w naszym kraju!

Świętuj razem z nami ZŁOTĄ ROCZNICĘ MARKI SKEYNDOR!

Naszym celem jest przede wszystkim nagrodzenie OBECNYCH KLIENTÓW marki Skeyndor, w kilku kategoriach. Zwycięzców ogłosimy podczas uroczystej Złotej Gali, która odbędzie się w hotelu Czarny Groń. Tam też świętować będziemy nasz wspólny sukces!

O szczegółach akcji dowiecie się Państwo już niebawem!

Polecane produkty

Nasi partnerzy