Zagłosuj na urządzenie Liftera Advance – Perła Dermatologii Estetycznej 2020

Szanowni Państwo!

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy podzielić się z Wami informacją, że nasze urządzenie – Liftera Advance została nominowana do nagrody Perły Dermatologii Estetycznej 2020. To innowacyjne urządzenie zapewnia NIEINWAZYJNE ZABIEGI LIFTINGUJĄCO-MODELUJĄCE twarzy, szyi i ciała, przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii HIFU.  W związku z nominacją, chcielibyśmy Was jako Ekspertów PROSIĆ O ODDANIE GŁOSU NA URZĄDZENIE LIFTERA. Zaznaczając w głosowaniu Lifterę, Jako wybrany produkt, decydujecie Państwo o zwycięstwie!

ZAGŁOSUJ NA LIFTERĘ (kliknij tu)

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O URZĄDZENIU (czytaj więcej)

Wyróżnikiem jest możliwość korzystania z 2 rodzajów głowic, w ramach jednej procedury – rękojeści liniowej oraz opatentowanego rozwiązania rękojeści punktowej typu Pen, której promień ma tylko 8mm i zapewnia minimalną powierzchnię kontaktu. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie maksymalnej dokładności zabiegu ale też bezpieczeństwa, jak również skuteczne opracowanie skomplikowanych i trudno dostępnych obszarów np. okolica oka.

Stabilna moc szczytowa, dzięki której osiągamy skuteczne oddziaływanie energii cieplnej w tkance pozwala na zachowanie najwyższego komfortu zabiegu dla pacjenta. Urządzenie posiada certyfikat medyczny.

Liftera wykorzystuje oryginalną Technologię Dyfuzji Termicznej (TDT™), która przyspiesza przebudowę kolagenu, poprzez silne podgrzewanie włókien kolagenowych, na określonej głębokości.  Praca urządzenia opiera się na skoncentrowanych ultradźwiękach wysokiej częstotliwości z szybkością 10 Hz, które nie uszkadzają warstwy powierzchniowej skóry, w trakcie zabiegu.

W przeciwieństwie do tradycyjnych technik liftingujących, lifting Liftera jest znacznie mniej bolesny dla pacjenta. Nie wymaga on rekonwalescencji i można wrócić do aktywności, bezpośrednio po zabiegu. Końcowe rezultaty uzyskiwane są po ok 2-3 m-cach i utrzymują się od 1,5 do 2 lat.

Dziękujemy za każdy oddany głos

Zespół Nova Group

Polecane produkty

Nasi partnerzy