Vespa S50 & Arosha Championship 2013

Skuter VESPA S50 nagroda główna w Mistrzostwach AROSHA CHAMPIONSHIP 2013

 

 

 

TAK to już niebawem! AROSHA CHAMPIONSHIP 2013 czas na kolejną dawkę emocji! To już wiemy – Mistrzostwa Polski w Bandażowaniu to  najbardziej elektryzujące wydarzenie w branży kosmetycznej! To nie zwyczajna promocja, czy inne atrakcje do których przyzwyczailiście się Państwo na przestrzeni mijających lat.

AROSHA CHAMPIONSHIP to rywalizacja, radość zwycięzców, wspaniała zabawa i… tytuły dla najlepszych i wspaniałe nagrody.

Udział w mistrzostwach AROSHA CHAMPIONSHIP daje gwarancję przeżycia niezapomnianej przygody, a jednocześnie pozwala na udział w profesjonalnej rywalizacji. Dajemy Państwu możliwość poznania jak naprawdę smakuje prawdziwe zwycięstwo, zarezerwowane jedynie dla najlepszych!

Formularz zgłoszeniowy: kliknij tu

Patronat MISTRZOSTW AROSHA CHAMPIONSHIP: LNE & Spa.

Najczęściej pojawiające się pytania dotyczące AROSHA CHAMPIONSHIP 2013:

Kto może wziąć udział w AROSHA CHAMPIONSHIP 2013? Każdy właściciel i pracownik salonu kosmetycznego w którym oferowane są zabiegi na bazie produktów AROSHA.

Na czym polegają mistrzostwa? AROSHA CHAMPIONSHIP – Mistrzostwa w Bandażowaniu – polegają na profesjonalnymi i szybkim obandażowaniu poszczególnych partii ciała (ramiona, nogi wraz z pośladkami, piersi) tak jak ma to miejsce w zabiegach AROSHA. O zwycięstwie decydować będzie Jury konkursowe, które poza szybkością wykonania zabiegu oceniać będzie również jakość bandażowania.

Bandaże AROSHA – co należy wiedzieć o marce? AROSHA – EKSPRESOWY PROGRAM WYSZCZUPLAJĄCY – TO LINIA PIELĘGNACYJNA PREPARATÓW GOTOWYCH DO UŻYCIA PRZEZNACZONYCH DO WALKI Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI CIAŁA. Linia bandaży i kremów do pielęgnacji ciała bogata w składniki odżywcze skutecznie redukuje niedoskonałości skóry, takie jak: cellulit, utrata jędrności i elastyczności, napina skórę i daje natychmiastowe efekty już po pierwszym zabiegu.

Jak wziąć udział w mistrzostwach AROSHA CHAMPIOSHIP 2013? Warunkiem uczestnictwa w mistrzostwach jest wysłanie formularza zgłoszeniowego i wzięcie udziału w eliminacjach krajowych.

Kiedy i w jakich miastach odbywają się eliminacje AROSHA CHAMPIOSHIP 2013? Eliminacje krajowe odbędą się w październiku 2013 roku w Warszawie, Krakowie. Szczegółowy harmonogram eliminacji:

  • Kraków – 12.10.2013 r.
  • Warszawa – 13.10.2013 r.
  • UWAGA! Szczegółowe informacje dotyczące eliminacji zostaną opublikowane do 15.09.2013 r. na stronach www.novagroup.pl www.arosha.com.pl. Dodatkowo do dnia 15.09.2013 r. wszyscy uczestnicy otrzymają pełne informacje na adres email podany w zgłoszeniu.

Kiedy odbędzie się finał AROSHA CHAMPIOSHIP 2013?

Finał AROSHA CHAMPIOSHIP 2013 odbędzie się w Krakowie o godzinie 16:30 – 16 listopada 2013 roku podczas XXV MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU I TARGÓW KOSMETYCZNYCH LNE & SPA, Budynek NCK, al. Jana Pawła II 253.

Nowohuckie Centrum Kultury NCK – dojazd

Jakie są nagrody w mistrzostwach?

  • Nagrodą główną w Mistrzostwach jest tytuł AROSHA CHAMPIONSHIP – MISTRZ POLSKI W BANDAŻOWANIU oraz skuter VESPA S50 o wartości ponad 12000 PLN brutto
  • Nagrodą za drugie miejsce jest tytuł AROSHA CHAMPIONSHIP – I WICEMISTRZ POLSKI W BANDAŻOWANIU oraz urządzenie do pressoterapii wraz z zestawem kosmetyków i bandaży AROSHA o łacznej wartości 4400 PLN brutto
  • Nagrodą za trzecie miejsce jest tytuł AROSHA CHAMPIONSHIP – II WICEMISTRZ POLSKI W BANDAŻOWANIU oraz zestaw kosmetyków i bandaży AROSHA o wartości 2800 PLN brutto
  • Nagrodami pocieszenia są zestawy kosmetyków i bandaży AROSHA o wartości 850 PLN brutto każdy.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w mistrzostwach AROSHA CHAMPIONSHIP – to wydarzenie bez precedensu! Nie czekaj! Zgłoś swój udział już dziś!

 

Polecane produkty

Nasi partnerzy