31.03.2022

Modelowanie sylwetki to jeden z najgorętszych trendów wśród bezinwazyjnych zabiegów na ciało w dziedzinie medycyny estetycznej, szczególnie w trakcie trwania wiosny. Bez igieł, długiej rekonwalescencji i nieprzyjemnych skutków ubocznych, specjaliści mogą redukować tkankę tłuszczową, niwelować cellulit i przeprowadzać stymulację mięśni u osób w każdym wieku i w każdym zaawansowaniu ruchowym. Nieinwazyjne zabiegi na ciało to także świetny sposób na utrzymanie właściwej budowy mięśni ciała, po kontuzji kończyny, która uniemożliwia klasyczny trening siłowy.

Co możesz zaproponować swojemu pacjentowi decydując się na nieinwazyjne zabiegi modelowania ciała? Okazuje się, że naprawdę wiele i to w kompaktowym wydaniu. Stawiając na niezawodne urządzenia do zabiegów na ciało zyskasz komfort pracy, wysoką jakość i skuteczność nieinwazyjnych zabiegów, które pokochają Twoi pacjenci. Dowiedź się więcej na temat sprzętów, które odmienią pracę w Twoim gabinecie na zawsze.

NIEINWAZUJNA REDUKCJA CELLULITU

Uważa się, że cellulit dotyka aż 90% kobiet na świecie. Dzieje się tak w następstwie zmian hormonalnych, genetyki, diety i innych czynników związanych ze stylem życia oraz naturalnym procesem starzenia się skóry. Cellulit to od dawna poważny problem estetyczny z którym mierzą się kobiety i z którym próbują sobie za wszelką cenę dać radę. Niestety, choć na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków nie mają one w sobie tyle mocy, aby skutecznie i trwale pozbyć się nierówności na naszym ciele. Kluczem do dobrej jakości skóry jest oczywiście zbilansowana i profesjonalnie dobrana dieta oraz aktywność fizyczna. Tu jednak następuje konieczność wielu wyrzeczeń, kosztownego i długotrwałego działania z brakiem gwarancji wymarzonego efektu. Z pomocą przychodzą więc twórcy innowacyjnych technologii, którzy dzięki falom elektromagnetycznym, radiofrekwencji czy laserowym, uzyskują efekty o jakich marzy nie jedna posiadaczka cellulitu. Co więcej, obecne badania i ciągły rozwój doprowadziły do tego, że zabiegi są nie tylko bezpieczne, szybkie i nieinwazyjne, ale również przyjemne.

Jak pozbyć się cellulitu przy pomocy jednego z najnowocześniejszych urządzeń na rynku medycyny estetycznej? Odpowiadamy:

Venus Legacy to nieinwazyjny sprzęt do redukcji m.in. cellulitu. Jest on zasilany przez innowacyjne technologie, które wpływają na zmniejszenie się komórek tłuszczu w celu redukcji cellulitu. Zabiegi można wykonywać osobom w każdym wieku i co ważne, nie wymagają one przestojów cyklu zabiegowego u pacjenta. 

Jako lekarz lub kosmetolog szukający sposobu na rozwiązanie trudnych potrzeb estetycznych twarzy i ciała klientów, możesz wiele zyskać dzięki Venus Legacy™. Urządzenie to wykorzystuje unikalne w branży technologie (MP) 2 Multi-Polar Radio Frequency (RF) i Impulsowe pole elektromagnetyczne (PEMF), aby zapewnić zauważalne wyniki bez uszczerbku dla komfortu pacjenta.

Co więcej, technologia VariPulse™ może tymczasowo zwiększyć krążenie krwi, przyspieszyć drenaż limfatyczny i nie tylko. Systemy są również wyposażone w cztery ergonomicznie zaprojektowane, lekkie aplikatory, które są bezpieczne dla wszystkich rodzajów skóry. 

MODELOWANIE SYLWETKI

Nieinwazyjne zabiegi na ciało to jednak nie tylko walka z cellulitem, to także poprawienie jakości całego ciała oraz to, co dla wielu najistotniejsze – redukcja obwodu, czyli chudnięcie i modelowanie sylwetki.

Według ankiety konsumenckiej przeprowadzonej w 2018 r. przez Amerykańskie Towarzystwo Chirurgii Dermatologicznej, modelowanie sylwetki było jednym z najpopularniejszych zabiegów, na które zdecydowało się 57% respondentów. Dla wielu osób poziomy pewności siebie są nierozerwalnie związane z tym, jak się czują w swoim ciele. Jednak wielu z tych konsumentów chce również uzyskać wyniki bez bolesnych operacji i związanych z nimi przestojów.

Źródło: https://www.venusconcept.com/en-gl/circumferential-reduction.htm

ZABIEGI NAPINAJĄCE SKÓRĘ

Rośnie zapotrzebowanie na nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne, a jednym z zabiegów, który od kilku lat stale utrzymuje swoją popularność, jest niechirurgiczne napinanie skóry. W badaniu konsumenckim przeprowadzonym w 2018 r. przez Amerykańskie Towarzystwo Chirurgii Dermatologicznej (ASDS) poinformowano, że prawie 70% konsumentów rozważa zabieg kosmetyczny, a 57% konsumentów rozważa napinanie skóry.

Urządzenia Venus Concept oferuje szereg możliwości, które skutecznie realizują zabiegi napinania skóry. Niezależnie od tego, czy szukasz łatwego w obsłudze narzędzia, które pomoże ci wejść do branży i zacząć pracę z ciałem, czy chcesz połączyć różne technologie, Venus Legacy jest idealną bazą jak i rozbudową dla Twojej praktyki,.

WAŻNE! Wszystkie zabiegi napinania skóry są zasilane częstotliwością radiową, wiodącą technologią w zabiegach przeciwstarzeniowych. 

REDUKCJA ZMARSZCZEK

Niezależnie od tego, czy Twoi pacjenci widzą nowe zmarszczki i linie z powodu kumulacji skutków ekspozycji na słońce lub obwisłej, zwiotczałej skóry związanej ze starzeniem się, to normalne, że chcą napiąć i poprawić koloryt skóry, aby czuć się młodo i atrakcyjnie. 

Najczęstszą oznaką starzenia się, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, jest powstawanie bruzd i zmarszczek, nic więc dziwnego, że redukcja zmarszczek nadal jest jednym z najpopularniejszych zabiegów na dzisiejszym rynku estetycznym. Obfite kremy, balsamy i inne zabiegi kosmetyczne sprzedawane do usuwania zmarszczek pokazują, jak bardzo wzrosło zapotrzebowanie na działanie przeciwzmarszczkowe. 

PODSUMOWANIE

W tym blogu przedstawiliśmy działanie urządzenia Venus Legacy, które jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań dla modelowania ciała na światowym rynku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat technologii jakie zostały zastosowane w Venus Legacy, zapraszamy na dedykowaną zakładkę urządzenia – kliknij.

Nova Group jest wyłącznym dystrybutorem Venus Legacy w Polsce dlatego z chęcią opowiemy Tobie o naszej firmie, działaniu, urządzeniu i szkoleniach, które możemy zaoferować Twojej klinice. Napisz do nas wiadomość z zapytaniem.

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy