09.05.2021 baner candela nowosc

Nova Group rozpoczęła współpracę z Candela – uznaną, amerykańską firmą, która specjalizuje się w produkcji innowacyjnych urządzeń dla medycyny estetycznej. Tym samym Nova Group poszerza portfolio swoich urządzeń o kolejne zaawansowane rozwiązania technologiczne, stawiając na nowości rynkowe i maksymalne odpowiadanie na potrzeby klientów – renomowanych klinik, gabinetów medycyny estetycznej oraz kosmetycznych.

Firma Candela wyróżnia się niezwykle bogatym doświadczeniem – istnieje na rynku ponad 50 lat oraz eksperckim know how, pozwalającym na tworzenie najlepszych urządzeń, które z sukcesem podbijają rynki na całym świecie. Wartościami firmy są: naukarezultaty i zaufanie. To one, od wielu lat, ukierunkowują jej działania strategiczne na potwierdzone klinicznie rezultaty zabiegów. Z drugiej strony – są też gwarancją
wiarygodnej współpracy oraz partnerstwa w relacji z lekarzami i pacjentami, opartego na długoterminowym zaufaniu.

Jak mówi Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group: „Nowy rok zaczynamy od nawiązania niezwykle atrakcyjnej współpracy z firmą Candela, jednym z najlepszych producentów innowacyjnej technologii dla medycyny estetycznej i kosmetologii. Zaawansowane rozwiązania tej firmy stanowić będą doskonałe uzupełnienie naszego portfolio produktowego. Dzięki temu klientom Nova Group będziemy mogli zaproponować kolejne, rozpoznawalne na całym świecie rozwiązania sprzętowe ale również doradztwo i szkolenia ze strony naszych ekspertów, jak i wsparcie marketingowe, w promocji tych innowacyjnych sprzętów”.


Unikalne technologie, proponowane przez firmę Candela, idealnie trafiają w oczekiwania lekarzy, którzy dzięki nim mogą sprostać potrzebom swoich klientów, a nawet je wyprzedzić. Sprzęt z portfolio tej firmy jest gwarancją szerokiego zakresu zastosowań medycznych i estetycznych m.in. w leczeniu łagodnych zmian naczyniowych i pigmentowych, blizn, trądziku, resurfacingu twarzy, redukcji zmarszczek, cellulitu, teleangiektazji, modelowaniu sylwetki, usuwaniu tatuaży i epilacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Zapisz się
do newslettera

Nasi partnerzy