Skeyndor W Salonie Maniewski Hair & Body

Mistrzowskie cięcia i metamorfozy fryzjerskie inspirowane światowymi trendami – znany stylista włosów Maciej Maniewski, z okazji premiery Salonu Maniewski Hair & Body w Warszawie, przedstawił nową ideę kreowania fryzur. Maniewski Hair & Body to nie tylko świątynia pięknych i nowoczesnych fryzur, ale także oaza pełnego spectrum zabiegów beauty stworzona na bazie hiszpańskiej marki SKEYNDOR.

Salon jest odzwierciedleniem oryginalnego spojrzenia kreatora marki na nowoczesne fryzjerstwo – styl i elegancja stanowią oprawę dla warsztatu stylisty, jego umiejętności i pasji kreowania trendów. Maciej Maniewski rozwija i propaguje szlachetną ideę wielkiego fryzjerstwa, czyli modelowania włosów przez cięcie. Nie zapomina przy tym o inspiracjach najciekawszymi, światowymi trendami, które sam również kreuje i rozwija. Stworzona w ten sposób stylizacja jest nie tylko modna, ale także funkcjonalna i trwała oraz łatwa i wygodna w codziennym odtworzeniu.

Doskonałym dopełnieniem nowoczesnych trendów w fryzjerstwie jest przygotowana, specjalnie przez NOVA GROUP, koncepcja zabiegów oparta o prestiżowe rozwiązania marki SKEYNDOR. I tak goście Salonu Maniewski Hair & Body będą mogli skorzystać m.in. z programu proGEN-in z Global Lift, komórek macierzystych z Eternal, terapii botox like z Corrective, 15% stężenia witaminy C w Power C+, Mel Line, czy linii Aquatherm opartej o kojące działanie wody termalnej ze źródeł salies-de-bearn, jednym słowem najbardziej pożądanych dziś zabiegów ze świata beauty. Doskonały program profesjonalnych zabiegów uzupełniają, równie skuteczne i bogate w składniki, produkty do pielęgnacji domowej. Wszystkie zabiegi i produkty SKEYNDOR dostępne są we wszystkich Salonach Maniewski Hair & Body, czyli w Bielsku-Białej, dwóch w Krakowie oraz właśnie otwartym w Warszawie.

Maniewski Hair & Body mieści się w domu handlowym Vitkac. To nowy, prestiżowy adres urodowy, w którym sztuka stylizacji i pielęgnacji włosów oraz kreowania wizerunku łączy się ze światem wielkiej mody. Gośćmi otwarcia miejsca były gwiazdy: Olga Bończyk, Odeta Moro-Figurska, Anna Popek, Magdalena Steczkowska, Anna Wendzikowska, a także Ada Szulc, która zaprezentowała się w nowej stylizacji, stworzonej przez Maniewskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Polecane produkty

Nasi partnerzy