Skeyndor – Szkolenia Dla Profesjonalistów!

SZKOLENIA SKEYNDOR®

WIEDZA TO SIŁA TWOJEGO BIZNESU

 

Obserwując najnowsze trendy w zachowaniach konsumentów, SKEYNDOR opracował program wyróżniający i uatrakcyjniający ofertę naszych partnerów biznesowych.

Idziemy z duchem czasu. Wychodząc z założenia, że zmiana jest podstawą rozwoju,

konsekwentnie wprowadzamy najnowsze światowe osiągnięcia w dziedzinie nauki, proponując naszym klientom unikalne patenty i rozwiązania, dające efekty, jakich oczekuje najbardziej wymagający klient.

GLOBAL KNOWLEDGE INSTITUTE by SKEYNDOR 

Nasz rozwinięty program edukacyjny, obejmujący obsługę klienta, sztukę sprzedaży, marchendising  i inne zagadnienia związane z rozwojem salonu, pomogą Ci wyróżnić się na dzisiejszym wysoko konkurencyjnym rynku.

SKEYNDOR by zapewnić swoim klientom wyjątkowość oraz pomóc im utrzymać się na najwyższej pozycji, bezustannie obserwuje i bada tendencje panujące na rynku kosmetyki profesjonalnej. Stawiamy czoło problematycznym zagadnieniom w biznesie kosmetycznym, wyposażając Cię w narzędzia które zapewnią przewagę i wyróżnią z pośród konkurencji.

Zaawansowana edukacja jest podstawą naszego wspólnego sukcesu.

Program szkoleń SKEYNDOR (szczegółowy opis poniżej):

 • SKEYNDOR ESSENCE TRAINING (2 dni)
 • SKEYNDOR ADVANCE TRAINING
 • SZKOLENIA Z ZAKRESU TERAPII ANTI-AGEING – Corrective (1dzień)
 • SZKOLENIA Z ZAKRESU TERAPII ANTI-AGEING – ETERNAL (1 dzień)
 • SZKOLENIA Z ZAKRESU TERAPII ANTI-AGEING –Global Lift  (1 dzień) Już wkrótce w Polsce!!!
 • CLEAR BALANCE (1dzień)
 • BIOLOGIC SUN PROTECTION (1 dzień)
 • MEN THERAPY (1/2 dnia)
 • URBAN WHITE (1 dzień)

 

SKEYNDOR ESSENCE TRAINING – kierowane dla osób rozpoczynających pracę z marką SKEYNDOR

Najbliższe dwudniowe szkolenia odbędą się w Warszawie w dniach:

 • 4-5 grudzień 2012 – odbyło się
 • 29-30 styczeń 2013 – odbyło si
 • 26-27 marzec 2013

Najbliższe dwudniowe szkolenia odbędą się w Krakowie w dniach:

 • 17-18 styczeń 2013 – odbyło się

SKEYNDOR ADVANCE TRAINING – Jednodniowe szkolenie rozszerzające kompetencje terapeutów

 • 22 styczeń 2013 – odbyło się
 • 20 – 21 marzec 2013 – GLOBAL LIFT – nowa linia SKEYNDOR

Zgłoś się już dziś!

Agata Trojanowska, Kierownik Działu NOVA CARE, Opiekun Marki SKEYNDOR w Polsce,
tel. 728 356 906, email: agata.trojanowska@novagroup.info.pl

OPISY SZKOLEŃ

 • SKEYNDOR ESSENCE TRAINING (2 dni)

SK ESSENCE TRAINING to wysoko energetyczne 2-o dniowe szkolenie otwierające współpracę z marką SKEYNDOR.

Tu w przyjaznej atmosferze przy energetycznej muzyce poznasz profesjonalny świat zaawansowanych receptur SKEYNDOR.

Szkolenie obejmuje wiedzę ogólną z zakresu:

 • Zastosowania Profesjonalnych Linii Pielęgnacyjnych SKEYNDOR na twarz
 • Sposobu uzupełniania profesjonalnej terapii produktami detalicznymi
 • Technik manualnych Terapii profesjonalnej SKEYNDOR
 • Zasad komponowania zabiegów dostosowanych do potrzeb skóry,

… To esencjonalna wiedza, dzięki której zbudujesz pewność siebie w profesjonalnej obsłudze klienta. …To fundament, na którym zbudujesz sukces Twojego salonu!

 • SKEYNDOR ADVANCE TRAINING

CYKL SZKOLEŃ Z ZAKRESU TERAPII ANTI-AGEING

Naukowcy Skeyndor proces starzenia poddali wnikliwej analizie.

Zainspirowani wynikami swoich badań opracowali najnowocześniejsze strategie Anti- Ageing stanowiące najbardziej zaawansowaną terapię kosmoceutyczną odziaływującą na skórę zarówno na poziomie strukturalnym jak i komórkowym.

Rozwój technologii Anti-Ageing w laboratoriach SKEYNDOR zaowocował powstaniem najnowocześniejszych i niezwykle skutecznych linii o udowodnionych rezultatach odmładzających.

Eternal, Corrective, Global Lift, Natural Defence oraz Mesosciene to technologie “state of art” stanowiące o sukcesie terapii Anti-ageing w twoim gabinecie!!!

Już dziś zdecyduj się na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie terapii Anti Ageing i zapisz się na wybrane szkolenie! 

 • Corrective (1dzień)

1 dniowe szkolenie, podczas którego otrzymasz porcję najnowszej, wiedzy z zakresu fizjologii powstawania zmarszczek, czynników je wywołujących oraz możliwości najskuteczniejszych metod ich redukcji, dla trwałego efektu odmłodzenia.

System CORRECTIVE  to terapia zainspirowana efektami najbardziej prestiżowymi światowymi zabiegami medycyny estetycznej. Zaprojektowana by bezinwazyjnie i trwale wygładzić widoczne oznaki starzenia.

Zaawansowana wiedza z zakresu dermo- liftingu CORRECTIVE zapewniająca efekty „botox like” stanowi alternatywę dla efektów medycyny estetycznej. Bogactwo stymulujących peptydów, substancji wypełniających oraz wysoko skoncentrowanego niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego zapewnia natychmiastową poprawę owalu twarzy oraz wyraźne zwiększenie elastyczności skóry.

 • Eternal (1 dzień)

Poznaj terapię anti-ageing zainspirowaną najnowszymi badaniami inżynier ii genetycznej. Dowiedz się, dzięki jakiej technologii komór ki macierzyste ekologicznie czystej jabłoni odmiany Uttwiler Spatlauber zapewniają natychmiastową odnowę, energetyzację i regenerację uszkodzonych komórek skór y. Poznaj tajemnicę długowieczności zawartą w unikalnych fito-komórkach i wszystko to podczas 1 dniowego szkolenia zaprojektowanego tak aby w jak największym stopniu wzbogacić wiedzę tearputów.

 • Global Lift  (1 dzień ) Już wkrótce w Polsce!!!
 • CLEAR BALANCE (1dzień)

To pełne najświeższej wiedzy, 1 dniowe szkolenie SKEYNDOR®,  dostarczające doskonałych narzędzi do walki z trądzikiem pospolitym oraz coraz bardziej powszechnym trądzikiem dorosłych.

Zyskasz pewność siebie w skutecznym doborze profesjonalnej terapii, dzięki szczegółowemu poznaniu przyczyn powstawania zmian patologicznych oraz najbardziej skutecznych rozwiązań pielęgnacyjnych.

CLEAR BALANCE  to  zaawansowane produkty zaprojektowane by zapewnić Ci sukces w profesjonalnej terapii trądziku.

 • BIOLOGIC SUN PROTECTION (1 dzień)

BIOLOGIC SUN PROTECTION to najnowsze osiągnięcia nauki w zakresie ochrony skóry przed negatywnym wpływem promieniowania UV.

To 1 dniowe szkolenie, podczas którego poznasz najświeższe statystyki dotyczące wykorzystania filtrów, prawdy i mity na temat skutecznej ochrony przeciwsłonecznej a także dowiesz się do jakich uszkodzeń doprowadzić może nieprawidłowa pielęgnacja i niewystarczająca ochrona.

Nie ma prawdopodobnie drugiej takiej kategorii w przemyśle pielęgnacji zdrowia i terapii skóry, która zmienia się  i rozwija tak szybko jak ochrona przeciw słoneczna.

Produkty z linii słonecznej to prawdopodobnie jedne z najważniejszych linii jakie przedstawiamy i rekomendujemy naszym klientom.

To także jedne z najefektywniejszych produktów jakie możemy zaoferować klientom by utrzymać zdrowie ich skóry.

 

 • MEN THERAPY (1/2 dnia)

Masz problem z przyciągnięciem męskiej klienteli do swojego biznesu? Pragniesz zarobić na tym dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku?

A zatem to dynamiczne 3 godzinne szkolenie jest dla ciebie.

Naucz się skutecznie komunikować z mężczyznami w gabinecie. Poznaj najbardziej znaczące różnice pomiędzy pielęgnacją męskiej i kobiecej skóry.

Specjalnie na potrzeby  klientów którzy pielęgnują skórę w twoim ośrodku przygotowaliśmy  System Shave oraz  fantastyczne narzędzie sprzedaży jakim jest Shave Mapping

Nie ma powodu dla którego mężczyźni nie mieliby cieszyć się skutecznym, dokładnym goleniem i zdrowiem skóry jednocześnie.

System Dermalogica Shave oferuje kompletną pielęgnację zapewniającą dokładne golenie oraz skórę zdrowszą niż kiedykolwiek.

 • URBAN WHITE (1 dzień)

Popularność produktów o działaniu wybielającym rośnie nieustannie na całym świecie

Wiąże się to z powszechnym zjawiskiem starzenia się populacji, która coraz częściej doświadcza zmian pigmentacyjnych, jako wyniku wielu lat ekspozycji na promieniowanie UV.

Pomóż swoim klientom skutecznie zwalczyć przebarwienia!

Dołącz do nas by rozwinąć swoją wiedzę na temat przyczyn oraz możliwości skutecznego zwalczania hiperpigmentacji. Poznaj najbardziej zaawansowane, technologie zapewniające prawdziwe rezultaty w walce z plamami barwnikowymi.

System URBAN WHITE to kompletna linia kosmeceutyków stanowiących pomost pomiędzy produktami do pielęgnacji skóry a farmaceutykami, przekonaj się o ich wyjątkowej mocy w trakcie specjalnie przygotowanego, bogatego w najnowszą wiedzę szkolenia URBAN WHITE.

Polecane produkty

Nasi partnerzy