Skeyndor Partnerem Beauty Stars!

GALA-BEAUTY-STARS

Skeyndor – marka kosmetyków profesjonalnych z portfolio Nova Group – została oficjalnym partnerem prestiżowego wydarzenia Gala Beauty Stars 2016!

Jego celem jest wybór wyjątkowych i godnych polecenia miejsc beauty m.in. hoteli& spa, gabinetów medycyny i dermatologii estetycznej, kosmetycznych, stomatologicznych oraz salonów fryzjerskich w Polsce. Firmy mogą już zgłaszać swoje obiekty w jednej z pięciu kategorii. W listopadzie br. laureaci plebiscytu otrzymają tytuł Najlepsze miejsca Gala Beauty Stars oraz możliwość promocji kanałami organizatora konkursu – wydawnictwa Burda, wydawcy m.in. Gali, Elle, InStyle.

Jak mówi Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group: „Nova Group od wiele lat wspiera ważne inicjatywy mające na celu budowanie profesjonalnego wizerunku i rozszerzanie wiedzy eksperckiej. To wyjątkowe wydarzenie, które umożliwia szeroką promocję najlepszym miejscom beauty w Polsce, ale jego wyniki będą również ważnym drogowskazem przy dokonywaniu wyborów przez klientów, którzy szukają opieki na najwyższym poziomie”.

www.skeyndor.info.pl

Więcej informacji na temat Gali Beauty Stars znajdziecie Państwo na stronie www.gala.pl

Polecane produkty

Nasi partnerzy