Skeyndor Na Urodzinach Skin Clinic

Piąte urodziny SKIN CLINIC

28 maja 2013 roku przedstawiciele firmy NOVA GROUP brali udział w obchodach 5 urodzin Kliniki Medycyny Estetycznej – Skin Clinic. Uroczysta gala odbyła się w JLR Centrum, autoryzowanym salonie ekskluzywnej brytyjskiej marki Jaguar w Warszawie, przy ul. Waszyngtona 50.

Jubileusz prowadziła Katarzyna Pakosińska, jedna z ambasadorek Kliniki Skin Clinic. Oczywiście nie obyło się bez mocy życzeń, kwiatów oraz podziękowań kierowanych do Prezes Skin Clinic Pani Katarzyny Chwedoruk. Następnie na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – Justyna Steczkowska – która podziękowała za swój młody wygląd lekarzom oraz kosmetologom Kliniki. Gwiazda zaśpiewała piosenkę ze swojego ósmego albumu pt. „Daj mi chwilę”.

Na uroczystej gali nie mogło zabraknąć przedstawicieli firmy NOVA GROUP, która współuczestniczyła w organizacji tego przedsięwzięcia. Dla zebranych gości przygotowano liczne atrakcje, a wśród nich quiz z pytaniami, w których nagrodami były atrakcyjne upominki. Dyrektor Generalny Andrzej Chmielewski wręczając zestaw kosmetyków SKEYNDOR, w kilku słowach przedstawił markę, zwracając szczególną uwagę na 15% zawartość witaminy C w najnowszej linii POWER C+. Markę, która zapewne już niebawem stanie się wiodącą w ofercie SKIN CLINIC.

Na zakończenie goście odebrali upominki ufundowane przez NOVA GROUP, a wśród m.in. najnowsze kosmetyki SKEYNDOR z linii Power C+ oraz produkty z linii CORRECTIVE.

Polecane produkty

Nasi partnerzy