Skeyndor Liderem Wyprawy Na Ararat!

 

SKEYNDOR NA ARARACIE!

Wielka wyprawa, wielkie wyzwanie dla skóry!

W niedzielę 9 września 2012 r., o godzinie 8.45, grupa 11 kobiet ze Stowarzyszenia Kilimandżaro zdobyły świętą górę Ararat. Wśród uczestniczek znalazła się m.in. himalaistka Anna Czerwińska – zdobywczyni Korony Ziemi i druga Polka, która weszła na Mount Everest. Wszystkie uczestniczki wyprawy zostały objęte specjalnym programem stworzonym przez profesjonalistów marki kosmetycznej SKEYNDOR, którzy to przygotowali specjalne zestawy kosmetyków, mających odpowiednio przygotować skórę do ekstremalnych przeżyć, w nich uczestniczyć i zapewnić pełen komfort również po powrocie do kraju.

Podróż w tak ekstremalnych warunkach, jakie serwuje ta kapryśna góra, wiąże się zawsze z narażeniem skóry na liczne uszkodzenia, odmrożenia, poparzenia słoneczne, otarcia, zaczerwienienia, uwrażliwienie oraz towarzyszące temu poczucie silnego dyskomfortu.

Wspierając projekt, zespół profesjonalistów firmy NOVA GROUP czuwający nad marką SKEYNDOR zdecydował się objąć grupę tych dzielnych kobiet pełną opieką pielęgnacyjną na czas całej ich podróży na szczyt.

Jeszcze przed wylotem odbyło się zorganizowane przez markę SKEYNDOR spotkanie w salonie firmowym NOVA GROUP (DAY SPANOVA), gdzie w relaksującej atmosferze, w oprawie profesjonalnych zabiegów SKEYNDOR wszystkie Panie miały szansę dowiedzieć się jak najskuteczniej chronić swoją skórę przez negatywnym wpływem panującego w górach klimatu. Uwieńczeniem opieki pielęgnacyjnej były specjalnie opracowane na wyprawę zestawy kosmetyków SKEYNDOR stanowiące ochronę i pielęgnację podczas samej wyprawy.

Za sprawą wielopoziomowej pielęgnacji SKEYNDOR nie tylko udało się uniknąć przykrych konsekwencji wyprawy, ale także zapewnić wyraźną poprawę kondycji i wyglądu skóry oraz odczuwalną poprawę komfortu podczas wyczerpującej podróży

Jakość produktów SKEYNDOR i ich działanie, znalazło odzwierciedlenie w wysokich ocenach, jakich udzieliły poszczególnym produktom wszystkie kobiety uczestniczące w wyprawie na Ararat.

Oto niektóre opinie uczestniczek wyprawy:

Sandra Bednarczyk

Najbardziej cenię sobie produkty z linii Sun Protection a także produkt z linii Aquaterm S.O.S ANTI-REDNESS. Idealnie się sprawdziły w tak trudnych warunkach atmosferycznych, jak ostre słońce, mróz i silny wiatr. Cenię markę SKEYNDOR za jakość produktów i widoczne efekty. Moja skóra jest odpowiednio nawilżona, sprężysta i gładka w dotyku. Godne uwagi są również praktyczne i poręczne opakowania.

Nie rozstaję się z dwoma produktami: ww Aquaterm S.O.S ANTI-REDNESS a także z kremem koloryzującym z filtrem TINTED DEFENCE CREAM SPF 15.Dzięki niemu mogę zapomnieć o typowym fluidzie, który obciąża skórę. Te produkty są naprawdę idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych!

 

Maria Wadoń:

Podczas wyprawy cały czas towarzyszył mi Krem z filtrem 50:) czyli ALL CLIMATES PROTECTION SUN CREAM SPF50+. Cenię markę SKEYNDOR za lekkie konsystencje. Produkty dobrze się rozprowadzają i nie są tłuste. Najchętniej nie rozstawałabym się z Kremem koloryzującym. Bo nie zatyka porów jak podkłady.”TINTED DEFENCE CREAM SPF 15.

 

 

Produkty z zestawu pielęgnacyjnego zaprojektowanego specjalnie na wyprawę na Ararat 

 

Profesjonalne produkty przeciwsłoneczne oparte o zaawansowany kompleks BIOLOGICAL PROTECTION COMPLEX – utworzony z wyselekcjonowanych składników lipidowych obecnych w błonie komórkowej algi LAMINARIA OCHROLEUCA, obdarzonej niezwykłym potencjałem ochronnym, chroniącym DNA komórek skóry przed uszkodzeniami powstałymi na skutek negatywnego działania UV. Wzbogacony o bogactwo minerałów z wody termalnej wzmacnia i regeneruje skórę narażoną na promieniowanie.

 

 • ALL CLIMATES PROTECTION SUN CREAM SPF50+
  Opracowany na bazie kompozycji BIOLOGICAL PROTECTION COMPLEX ® oraz wody termalnej Krem z wysokim filtrem ochronnym(SPF50+), przeznaczony dla skóry z nietolerancją słoneczną. Stworzony w oparciu o najnowsze odkrycia w dziedzinie ochrony przeciwsłonecznej, dla zminimalizowania uszkodzeń spowodowanych przez promienie UV. Szczególnie zalecany dla skóry wrażliwej. Ochrona UVA (COLIPA). Wodoodporny. Z UV-PEARLS™.
 • AGE PREVENTING SUN LOTION SPF30
  Opracowana na bazie BIOLOGICAL PROTECTION COMPLEX ® i wody termalnej. Lekka emulsja pielęgnacyjna do ciała w sprayu o działaniu przeciwutleniającym doskonale chroniącym skórę przed działaniem promieni słonecznych skutecznie zapobiega utracie wilgoci. Idealna dla osób uprawiających sport oraz dzieci. Ochrona UVA (COLIPA). Produkt wodoodporny. Zawiera filtr UV-PEARLS™.

 • VANISH SPOTS SUN CREAM DNA PROTECTION SPF20
  Opracowany na bazie BIOLOGICAL PROTECTION COMPLEX® i wody termalnej Pielęgnacyjny Krem na dzień z filtrem ochronnym (SPF20). Zapobiega przebarwieniom i przedwczesnemu starzeniu się skóry. Ochrona UVA(COLIPA) z UV-PEARLS™.
 • THERMAL CONCENTRATE WATER
  Lekka aromatyczna mgiełka nawilżająco- kojąca opracowana na bazie bogatej w minerały wody termalnej. Idealnie odświeża koi, odpręża i relaksuje naskórek przynosząc mu ulgę i świeżość. Przeznaczona szczególnie do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej natychmiast przynosi ukojenie, znosi uczucie dyskomfortu i napięcia skóry, zapewniając przyjemne wrażenie wyciszenia. Skóra pozostaje nawilżona odzyskuje komfort i równowagę. Preparat idealny dla osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, niezastąpiony w podróży, wspaniale przygotowuje skórę do wykonania makijażu.S.O.S ANTI-REDNESS
  Niezwykle delikatny, aksamitny preparat do pielęgnacji skóry wrażliwej, naczyniowej, skłonnej do podrażnień. Zapewnia natychmiastowe działanie kojąco-przeciwzapalne, nawilża i zmiękcza naskórek zapobiegając nadwrażliwości. Systematycznie stosowany uszczelnia naczynia krwionośne, przeciwdziała zaczerwienieniu, redukuje obrzęki i zwęża naczynia, wyrównując koloryt skóry.

 

TINTED DEFENCE CREAM SPF 15
Delikatnie koloryzujący krem pielęgnacyjny na dzień do skóry wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień z tendencją do rozszerzania się naczyń krwionośnych. Wygładza, pielęgnuję i chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

 

Polecane produkty

Nasi partnerzy