Plasma Bt Od Nova Group Z Nagrodą Inspiracja Roku!

PLASMA BT OD NOVA GROUP Z NAGRODĄ INSPIRACJA ROKU!

Innowacyjne urządzenie do m.in. nieinwazyjnego liftingu powiek zdobyło nagrodę Inspiracja Roku 2017. Została ona przyznana przez magazyn Beauty Inspiration i jest potwierdzeniem wysokiej jakości przełomowej technologii Plasmy BT, dedykowanej wszystkim, którzy chcą szybko, skutecznie i bezpiecznie pozbyć się problemu opadających powiek i niemal natychmiast odmłodzić spojrzenie!

To zaawansowane urządzenie, którego wyłącznym dystrybutorem jest firma Nova Group, wykorzystuje ciśnienie atmosferyczne do generacji plazmy. Bazuje ono na opatentowanej technologii “F-DBD”, TWORZĄC PRZYJAZNĄ, BARDZO DELIKATNĄ I PRECYZYJNĄ WIĄZKĘ PLAZMY, którą wykorzystujemy w liftingu powiek górnych i dolnych, jak również w zabiegach: redukcji zmarszczek, blizn, usuwaniu brodawek, włókniaków, plam starczych, leczeniu zapaleń skóry oraz przy gojeniu ran. Co ważne – efekt jest widoczny już od pierwszego zabiegu! Wyróżnikiem PLASMY BT jest także opatentowany dystanser igły chirurgicznej, gwarantujący niezwykłą precyzję zabiegową, skrócony czas gojenia  i wygodę pracy. Dodatkowa głowica z prysznicem plazmowym, umożliwia poprawę regeneracji skóry, jej gęstości, ma również działanie antybakteryjne, sterylizujące, jak również zwiększa absorpcję środków aktywnych.

………………………………….

Ideą Konkursu Inspiracje Roku jest wyłonienie najlepszych urządzeń i produktów, przeznaczonych do gabinetów medycyny estetycznej, hoteli spa i salonów kosmetycznych. Tytuł Inspiracji Roku jest rekomendacją dla klientów, że mają do czynienia z produktem najwyższej jakości.

Polecane produkty

Nasi partnerzy