Ogólnopolskie Forum Młodych Gladiatorów Hotelarstwa

W dniach 8 i 9 kwietnia 2013 roku we Wrocławiu odbędzie się I Ogólnopolskie FORUM MŁODYCH GLADIATORÓW HOTELARSTWA dynamiczne, pełne emocji i wiedzy doświadczenie dla ludzi zainteresowanych branżą – interesującą i inspirującą pracą w hotelu!

 

 FORUM MŁODYCH GLADIATORÓW HOTELARSTWA TO: 

  • Pozytywna integracja pokoleń,
  • Konstruktywna konfrontacja: doświadczenia z młodością, powagi z humorem, wiedzy z praktyką…
  • A wszystko to dla jednego celu – aby pozyskać, zachwycić i utrzymać hotelowych Gości.

 

Patronat branżowy nad Forum objął Delegat Krajowy Europejskiej Rady ds. Gastronomii, Winiarstwa i Turystyki, a platynowym sponsorem została firma NOVA GROUP.

 

W podróż „W 80% obłożenia dookoła Twojego Hotelu” Młodych polskich Gladiatorów zabiorą: Organizatorzy Forum – zespół Polskiej Akademii Gościnności, Międzynarodowej Fundacji Branżowej i Proedukacyjnej wraz z wyjątkowymi hotelarzami z zagranicy i z Polski, m. in.:

 

  • Pan Manuel A. Vanegas – gość specjalny forum – v-ce Prezydent & Dyrektor Działu Sprzedaży Sybaritic Inc. Od wielu lat zajmuje się problematyką szeroko rozumianego spa & wellness, posiada doskonałą znajomość rynku amerykańskiego, europejskiego oraz japońskiego w kwestii rozwoju tego segmentu, twórca wielu publikacji na ten temat, wykładowca na wielu międzynarodowych kongresach kosmetycznych, spa & wellness, świetny szkoleniowiec i trener, genialny orator. Od wielu lat ściśle współprauje z firmą NOVA GROUP.
  • Pan Robert Rogner do poprowadzenia bloku o zaangażowanej Gościnności Usługowej. Kierowany przez niego Hotel Bad Blumau (www.blumau.com), w miejscowości Bad Blumau, osiągnął obłożenie na poziomie 88% w roku 2010, 2011 i aktualnie!

Oczywiście nie zabraknie polskiego, dojrzałego autorytetu… ze wciąż świeżym umysłem, ale o tym wkrótce…

 

FORUM MŁODYCH GLADIATORÓW HOTELARSTWA to platforma wiedzy, ale także wymiany doświadczeń i pomysłów Młodych Hotelarzy.

  • Po pierwsze – każdy Młody Gladiator ma prawo do „wrzucenia kamyczka do branżowej jaskini pomysłów”. Chcesz zabłysnąć? Więcej informacji w zakładce TWÓJ WYKŁAD – bezpośredni link do strony organizatora 
  • Po drugie – to Ty możesz być autorem najlepszego hasła zachęcającego Gości do obdarowywania nas, najlepszych hotelarzy, napiwkami… a my obdarujemy Cię nagrodą – patrz zakładka KONKURS – bezpośredni link do strony organizatora

 

Oprócz dwóch dni pełnych emocji i wartościowej wiedzy, ale także emocji, atmosfery integracji oraz nowych kontaktów i przydatnych w praktyce materiałów poseminaryjnych, każdy Młody Gladiator otrzyma „Ścieżkę Twojej Kariery” oraz osobistego Asystenta Gościnności.

Jednak Forum to nie tylko wydarzenie dla Młodych, lecz również dla Dojrzałych Gladiatorów i Sympatyków Gościnności, hotelarstwa i/lub nowej wiedzy. Jest to Forum wiedzy o tym, aby praca w zaangażowaniu dla Gościnności wobec Gości tworzyła nam warunki do życia, z jakością oraz bezpieczną przyszłością!

Zrób coś dla siebie! Jak nie teraz, to kiedy?

 

Szczegółowe informacji na temat forum znajdziecie Państwo na stronie organizatora http://www.forumgladiatorow.pl/

Polecane produkty

Nasi partnerzy