Nova Group Z Certyfikatem Rekomendacyjnym

W dn. 08-09.04.2013 we wrocławskim Centrum Kongresowym Hotelu Haston odbyło się I Ogólnopolskie Forum Młodych Gladiatorów Hotelarstwa, na którym firmy NOVA GROUP została wyrózniona Certyfikatem Rekomendacyjnym.

W Forum wzięło udział 150 uczestników; byli to przede wszystkim młodzi i dojrzali „gladiatorzy hotelarstwa”, a wśród nich: managerowie hotelowi wyższego i średniego szczebla, prezesi, właściciele i inwestorzy oraz przedstawiciele rodzin hotelarskich. Wraz z nimi zaproszeni goście honorowi oraz polscy i zagraniczni prelegenci stworzyli wyjątkowo zaangażowaną, branżową i merytoryczną atmosferę.


W Forum w charakterze wykładowców wzięli udział ekseprci hotelarstwa m.in. Robert Rogner (Austria), Manuel A. Vanegas (USA), Joachim Hunger (Niemcy), którzy przedstawili rzetelną wiedzę oraz najlepsze europejskie praktyki z zakresu zarządzania i marketingu oraz trendów hoteli XXI wieku, pozwalających na osiągnięcie średniego obłożenia na poziomie 80% w skali roku.


Polska Akademia Gościnności przekazała na ręce Andrzeja Chmielewskiego Dyrektora Generalnego firmy NOVA GROUP Certyfikat Rekomendacyjny za jakość produktową, rzetelność handlową i serwisową przyznaną w ramach programu Rzetelny Partner HoReCa.

Jest to już kolejna z serii nagród przyznana firmie NOVA GROUP potwierdzająca wysoką jakość obsługi, niezawodność oferowanych rozwiązań, co znajduje potwierdzenie w liście referencyjnej zrealizowanych obiektów, pośród których znaleźć można zarówno hotele, gabinety i kliniki medyczne, jak i salony kosmetyczne.

Polecane produkty

Nasi partnerzy