Nova Group na 39. Kongresie i Targach LNE

Serdecznie zapraszamy na stoisko Nova Group nr 6 na 39. Kongresie i Targach LNE, który odbędzie się w dniach 30-31 marca 2019 r., w EXPO KRAKÓW, przy Galicyjska 9 W Krakowie!

To właśnie podczas 39. Kongresu odbędzie się długo wyczekiwania premiera dla rynku kosmetycznego najnowszego lasera MEDIOSTAR MONOLITH oraz doskonałego rozwiązania LIFTERA opartego na Skoncentrowanych Ultradźwiękach Wysokiej Częstotliwości (HIFU) do liftingu twarzy i ujędrniania ciała. Mamy także coś specjalnego dla miłośników pielęgnacji – premierę AROSHA BODY EXPERT – innowacyjnego konceptu stworzonego aby w skuteczny sposób wyrzeźbić i wymodelować sylwetkę, zredukować cellulit oraz stracić zbędne centymetry.

 

Zapraszamy również na nasze prezentacje i tak:

  • w sobotę  (30.03.2019 r.)  zapraszamy na prezentację Marcina Piwińskiego “Mediostar: Rewolucja w dziedzinie epilacji laserowej na przykładzie ultranowoczesnego lasera Mediostar Monolith 2019“, która odbędzie się o godz. 17.15-18:00 w Sali Praga
  • w niedzielę (31.03.2019 r.) zapraszamy na prezentację Jolanty Gajdy “Maria Galland Paris: LIFT’UP Your Beauty – holistyczna definicja liftingu”, która odbędzie się o godz. 15.30-16:15 w Sali Budapeszt B

 

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE to najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów branży beauty. Od lat łączymy wiedzę na najwyższym poziomie z ofertą najlepszych producentów kosmetycznych (ponad 500 marek z Polski i świata). Dzięki temu Kongres Kosmetologiczny LNE zyskał miano najważniejszej imprezy o charakterze edukacyjno-targowym w Polsce.

Polecane produkty

Nasi partnerzy