Nagrody Gala Beauty Stars 2019 rozdane!

Co roku na mapie Polski pojawiają się nowe miejsca Beauty. Dzięki plebiscytowi Beauty Stars klienci dostają wiarygodną informację, które miejsca są warte odwiedzenia i gdzie mogą liczyć na najwyższą jakość. To dla nas niezwykła przyjemność ale też zaszczyt, że od 5 lat, jako Nova Group, jesteśmy partnerem GALA BEAUTY STARS. Serdecznie gratulujemy tegorocznym zwycięzcom, szczególnie zdobywcom głównych nagród w kategorii HOTELE SPA: NABE SPA Nosalowy Dwór Resort & SPA, Instytut SPA Gwiazda Morza, Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel.

 

 Jak mówi Andrzej Chmielewski, CEO NOVA GROUP:Dobrze zaprojektowana i zarządzan strefa spa może być jednym z największych atutów hotelu. Goście bowiem będą chcieli wracać właśnie do tego konkretnego wybranego hotelu, ze względu na doskonale przygotowaną przestrzeń, służącą wypoczynkowi. W zabieganym świecie, w którym ilość obowiązków systematycznie zwiększa się – znaczenie efektywnego relaksu, w komfortowych warunkach, także będzie rosnąć. Nagrodzone Hotele to dowód, że gdy o inwestycji hotelowej myśli się długoterminowo i strategicznie – zarządzanie nią może być ukoronowane sukcesem”.

 

W tegorocznej edycji plebiscytu udział wzięły 64 gabinety, kliniki, salony oraz hotele SPA. Czytelnicy “Gali” wyróżnili swoje ulubione miejsca w 5 kategoriach:  gabinety medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, salony fryzjerskie i hotele SPA. Laureaci otrzymali tytuł „Najlepszego miejsca Gala Beauty Stars 2019”.


 

Polecane produkty

Nasi partnerzy