Maria Galland Zwycięża W Konkursie Glammies 2016

maria-galland-WINNER-GLAMMIES-DZIEKUJEMY

 

Krem nawilżający MILLE 1006 MARIA GALLAND  zwycięża w konkursie Glammies 2016 w kategorii Najlepszy Kosmetyk Nawilżający Luksusowy!

Luksusowy zabieg Mille to wyjątkowy program pielęgnacyjny, który zapewnia błyskawiczną relaksację z długotrwałym efektem anti-age.

Podstawą produktów jest ekskluzywny kompleks TOP•CMG składający się z trufli, 24-karatowego złota, odmładzających peptydów i Aktywatora Komórkowego. Ten unikalny zestaw składników ma udowodnione działanie długotrwale redukujące zmarszczki i ujędrniające skórę.

Dzięki zastosowaniu dwóch masek (kremowej i płatu kolagenowego), zabieg nadaje skórze nieporównywalną miękkość, regeneruje i liftinguje podczas gdy firmowy Masaż Modelujący MILLE zapewnia relaks i złagodzenie rysów twarzy.

* * *

Przez ponad 50 lat, Maria Galland poświęcała całą swoją energię na rzecz wielkiego celu – harmonizacji wewnętrznego i zewnętrznego piękna. Francuska „grande dame”, Maria Galland, postrzegała skórę jako „mozaikę różnorodnych potrzeb”, której idealny wygląd zapewnia indywidualnie dobrana pielęgnacja.

Obecnie jej wyjątkowa filozofa indywidualnej pielęgnacji skóry jest nadal rozwijana w ponad 40 krajach, 10,000 salonów i 100 luksusowych hotelach, które mogą pochwalić się szeroką gamą produktów, unikalnymi protokołami zabiegowymi i silnym duchem innowacji.

Po dzień dzisiejszy, ta międzynarodowa marka kosmetyczna, bazuje na trzech kluczowych wartościach: osobowości, radości życia i oczywiście…paryskim uroku.

Witaj w świecie Maria Galland!

Polecane produkty

Nasi partnerzy