Maria Galland Partnerem Róż Gali!

roze_Gali_logo

 

MARIA GALLAND PARTNEREM RÓŻ GALI!

Marka kosmetyków ekskluzywnych MARIA GALLAND została partnerem Róż Gali – jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w Polsce.

Podczas tego wydarzenia nagradzane są wybitne osobowości, które osiągnęły sukces w kulturze, mediach i show biznesie. Twórczyni marki – Maria Galland również była Kobietą Sukcesu – założycielką sieci salonów kosmetycznych, miss Paryża i zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia. Przy współpracy z dermatologami, już ponad 50 lat temu, stworzyła wyjątkową markę. Najwyższej jakości kosmetyki zapewniły jej światową sławę, a miliony kobiet poznały tajemnicę piękna, zdrowia i młodości skóry. Maria Galland to obecnie ponad 10 tys. salonów oraz instytutów spa w 40 krajach, w których idea wizjonerki jest dalej rozwijana.

Jak mówi Andrzej Chmielewski, Dyrektor Generalny Nova Group: Z przyjemnością wspieramy wydarzenia promujące osoby, które osiągnęły sukces. Partnerem Róż Gali została marka Maria Galland, bowiem jest to marka kosmetyków dla wymagających osób, które poszukują najwyższej jakości i pewnych rezultatów w pielęgnacji skóry. Doskonały wizerunek ułatwia osiągnięciu sukcesu. Maria Galland jest gwarancją idealnie zadbanej, nienagannej skóry”.

Nova Group jest liderem wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Oferuje całościową obsługę klientów instytucjonalnych – od etapu doradztwa, poprzez realizację – po obsługę posprzedażową, w zakresie tworzenia nowoczesnych stref spa i wellness w hotelach oraz salonach odnowy biologicznej. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród m.in. Spa Inspiracje 2015 i 2014, w kategorii produktów nowatorskich i unikalnych, Beauty Premium 2015 i 2014, Glammies 2015 oraz Złoty Krokus 2013.

 

 

Polecane produkty

Nasi partnerzy