Luxura – Więcej Niż Zdrowe I Bezpieczne Opalanie

 

 

Więcej niż zdrowe i bezpieczne opalanie

Nowa Luxura V8/V6

Doskonała jakość opalania, bezpieczeństwo i komfort, zastosowanie najnowocześniejszych technologii i rozwiązań, efektowny design, ekonomiczna praca, czy wreszcie opalanie klasy Lux także dla osób cierpiących na klaustrofobię to tylko wybrane zalety nowych kabin opalających Luxura V8 i V6. Od Hapro otrzymujecie to wszystko, czego można sobie tylko wymarzyć! Luxura i… opalanie stało się prostsze.

Luxura V8, najnowsza kabina opalająca Hapro, to olśniewające elegancją rozwiązanie, które rozświetla się tęczą barw. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki Ambient FlowLight Twój salon solaryjny rozświetli się atrakcyjnym blaskiem kolorów. To Ty decydujesz czy zapanuje jeden kolor idealnie wpisujący się w estetykę gabinetu, czy raczej będzie to „kolorowa karuzela”, która co chwilę zmieni swój wygląd, jak tęczowy kameleon. Teraz także podczas seansu opalającego, towarzyszyć nam będą fantastycznie zmieniające się barwy, a to za sprawą Central FlowLight.

Jest kilka rzeczy bez których trudno sobie wyobrazić efektowną, bezpieczną i komfortową sesję opalającą. Należą do nich bez wątpienia wydajna wentylacja, efektywna bryza, wysokiej klasy system muzyczny, intuicyjny panel sterujący i… to coś. Wszystko, co niezbędne oferują nowe kabiny Luxura, jednocześnie wyróżniając się niespotykanym rozwiązaniem, które pozwala na pełen seans opalający, odbywający się przy otwartych drzwiach solarium.

Każdy z nas lubi rozwiązania przygotowane pod nasze potrzeby i oczekiwania. Nie mogliście trafić lepiej! Opalanie i muzyka – cudowne połączenie, a w zaoferowanym przez Hapro rozwiązaniu nie może już brzmieć czyściej! Sięgnij po swój odtwarzacz, telefon i słuchaj własnej muzyki prosto z mp3. Wszystko w jakości SoundAround przez połączenie Bluetooth. Cudowne opalanie w rytm twojej ulubionej muzyki!

To jeszcze nie koniec wspaniałych rozwiązań. Odkryj nowy panel sterujący. Unikalny design, nowoczesna grafika i magia świateł FlowLight zapewniają intuicyjne nawigowanie za pomocą inteligentnego sterowania dotykowego. Wszystko po to, aby dowolnie, kierując się własnymi potrzebami tworzyć seans opalający wykorzystując moc 48 dwumetrowych lamp.

 Atuty obok których nie przejdziesz obojętnie:

  • Wyjątkowy design z unikalnym podświetleniem
  • Wysoka jakość wykończenia
  • Intuicyjna nawigacja za pomocą inteligentnego sterowania dotykowego
  • Atrakcyjna kolorystyka: Crystal White, Rose Pink, Uptown Blue
  • ECO-POWER – Stateczniki elektroniczne (bezpośredni start lamp, pozwala zaoszczędzić do 15% energii, mniejsza waga)
  • Oddzielny system chłodzenia w drzwiach
  • Wygodna antypoślizgowa podłoga
  • System wentylacji z regulacją
  • Wyższa pozycja dyszy Qsens dla uzyskania większego komfortu
  • Prosta konserwacja (łatwa wymiana lamp, łatwe czyszczenie akrylu, łatwy dostęp do wszystkie elementów elektronicznych, proste i szybkie napełnienie kartridży Xsens i Qsens)

Obok nowych rozwiązań Luxura oferuje to wszystko, z czego Hapro jest tak znane i za co jest cenione przez miłośników opalania. Doskonała jakość wykonania, bezawaryjna praca, elementy aluminiowe ukryte wewnątrz, prosta i szybka obsługa. Nowa Luxura to także wydarzenie dla branży solaryjnej bez precedensu na przestrzeni ostatnich lat. Nowe rozwiązania, ciekawe projekty, lepsza i bezpieczniejsza wizja opalania.

Luxura – opalanie w klasie lux!

Polecane produkty

Nasi partnerzy