Inwestycje W Hotelarstwie – Forum Hotelowe 2013

 

Zapraszamy do udziału w jedynej w Polsce hotelarskiej konferencji o tematyce typowo inwestycyjnej. Wydarzenie to co roku, już od 10 lat, gromadzi właścicieli hoteli i ich dyrektorów, nowych inwestorów, architektów, projektantów wnętrz oraz dostawców produktów i usług dla hotelarstwa – wokół tematów koncentrujących się na tematyce kierunków rozwoju rynku hotelarskiego w Polsce.

  • W jakim tempie i w jakich kierunkach będzie się rozwijał rynek hotelarski w Polsce?
  • Trudne wybory: hotelarstwo indywidualne czy rozwój w ramach sieci…
  • Nowoczesne rozwiązania koncepcyjne i technologiczne stosowane w światowym hotelarstwie. 
  • Wpływ organizacji procesu inwestycyjnego na optymalizację kosztową działalności operacyjnej.
  • Nowe modele prowadzenia działalności hotelarskiej: franczyza, umowy operatorskie, model condo.
  • Finansowanie hoteli: banki, leasing, obligacje, poręczenia.
  • Perspektywy dalszego finansowania projektów hotelowych ze środków unijnych.

… I wiele innych ciekawych tematów przedstawianych zarówno w formie prezentacji jak i w kuluarach. Gości konferencji powita wiceminister Katarzyna Sobierajska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, która objęła Konferencję swoim patronatem. Swój udział w konferencji potwierdzili również inni goście z Polski i zagranicy. Nie może Ciebie tu zabraknąć. Potwierdź już dziś chęć uczestnictwa.

 

__________________________________________________________________

Gość specjalny: Roman Lindner Haslauer GmbH

Jak z sukcesem inwestować w obszarze Spa & Wellness?

Paul Haslauer rozpoczął swoją przygodę z Wellness w momencie, gdy nikt o tym jeszcze nie słyszał. Początek działalności to rok 1966, kiedy to na farmie swojego ojca w Salzburgu, zajął się produkcją i sprzedażą produktów do klinik leczniczych…

Już za kilkanaście dni swoim 12-letnim doświadczeniem w tworzeniu naprawdę unikalnych pomysłów na spa podzieli się z polskimi inwestorami Roman Lindner z firmy Haslauer GmbH podczas Forum Hotelowego 2013, które odbędzie się 17 września br. w warszawskim hotelu Sofitel Victoria.

“Moja prezentacja nie będzie długa – podkreśla Roman Lindner. “Będę jednak przez całą konferencję do Państwa dyspozycji. Skoncentruję się na kilku głównych zagadnieniach: inwestycji w obszarze Spa & Wellness –  projekty saun parowych, ziołowych i innych, jako doskonałe miejsce na sprzedaż pakietów zabiegowych. Połączenia filizofii i tradycji z ofertą zabiegową hotelu, czyli tworzenie niepowtarzalnej atmosfery miejsca opartej na wyjątkowych ceremoniach zabiegowych – na przykładzie Hotelu Mercure Krynica. Na koniec przedstawię De Vere Hotel Mottram Hall Cheshire jako przykład traktowania natury i krajobrazu jako wartości dodanej do inwestycji”.

 

__________________________________________________________________

Zobacz program konferencji

Zobacz prelegentów konferencji

Konferencja skierowana jest do hotelarzy i nowych inwestorów, którzy planują budowę hotelu, modernizują, remontują lub wyposażają obiekt. Konferencja jest tak zorganizowana, by uczestnicy mieli czas na wzajemne zapoznanie się i rozmowy kuluarowe, czemu sprzyjają wydłużone przerwy kawowe i organizacja całego wydarzenia, także wystawy produktów, w jednej wydzielonej przestrzeni.

Formularz zgłoszeniowy (pdf)

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Informacji udzielają oraz zgłoszenia przyjmują:
Elżbieta Maleszewska, tel. 22 22 460 32, tel. kom. 607 983 55 91, e-mail: ela.maleszewska@irh.pl
Ewa Behrendt, tel. 22 22 460 33, tel. kom. 537 137 437, e-mail: ewa.behrendt@irh.pl

Polecane produkty

Nasi partnerzy