Ingrid Millet Doceniona Przez Ekspertów!

Ingrid Millet doceniona przez ekspertów!

Marka Ingrid Millet została wyróżniona za zabieg Perle de Caviar w konkursie Beauty Premium. Ingrid Millet to luksusowa marka kosmetyków z portfolio Nova Group. W jej produktach zakochały się gwiazdy m.in. Paloma Picasso i Brigitte Badrot, które uznały je za swoje must-have.

Przełomowe odkrycia, w tym pionierskie zastosowanie roślinnych składników w kremach, okrzyknięto mianem historycznych. To właśnie najwyższej jakości składy m.in. kawior stały się podstawą produktów i zabiegów sygnowanych nazwiskiem Ingrid Millet.

Luksusowa linia Perle de Caviar zawiera najwyższej jakości bio-ekstrakt z kawioru morskiego. Współcześnie marka używa kawioru z dzikiego jesiotra, który jest gatunkiem rzadkim i chronionym. Ryby te, żyją w środowisku niemal idealnie czystej wody, co jest gwarancją najwyższej jakości kawioru. Jego dostawcą jest wyłącznie prestiżowa francuska firma „Caviar Kaspia”, która odpowiada za najlepszej jakości składniki aktywne.

Zanurz się w świecie luksusu, świecie Ingrid Millet – legendarnej marki, która współtworzy historię kosmetologii. Stanowi ona bowiem symfonię doskonale dobranych składników i naukowych osiągnięć XXI wieku. Ingrid Millet stworzona została w duchu doskonałości, dla prawdziwych miłośniczek piękna, które codziennie chcą się nim delektować – efektywnie wypoczywając i czerpiąc radość z każdej chwili życia.

INGRID-MILLET-WYROZNIONA-BEAUTY-PREMIUM-2016-1

INGRID-MILLET-WYROZNIONA-BEAUTY-PREMIUM-2016-2

Polecane produkty

Nasi partnerzy