HIT 2017! Plasma BT od Nova Group

PLASMA BT OD NOVA GROUP

Plasma BT to innowacyjne urządzenie do nieinwazyjnego liftingu powiek w ofercie Nova Group! Technologia ta dedykowana jest wszystkim osobom, niezależnie od wieku, które chcą szybko, skutecznie i bezpiecznie pozbyć się problemu opadających powiek i niemal natychmiast odmłodzić spojrzenie.

Plasma BT zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystuje ciśnienie atmosferyczne do generacji plazmy. Bazuje ono na opatentowanej technologii “F-DBD” tworząc przyjazną dla Pacjenta plazmę, którą wykorzystujemy w liftingu powiek górnych i dolnych, jak również w zabiegach: redukcji zmarszczek, blizn, usuwaniu brodawek, włókniaków, plam starczych, leczeniu zapaleń skóry oraz przy gojeniu ran. Jej wyróżnikiem jest bardzo precyzyjny i delikatny strumień plazmowy.

Przełomowa technologia Plasma BT, za sprawą firmy Nova Group, będzie szeroko dostępna w Polsce. Dzięki niej wykonasz zabiegi dermatologiczne, chirurgiczne oraz estetyczne zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, zyskując grono zadowolonych klientów oraz pozytywne rekomendacje, korzystając z najnowocześniejszej technologii odmładzania i liftingu powiek. Efekt już od pierwszego zabiegu!

Polecane produkty

Nasi partnerzy