Gharieni oficjalną marką Forbes Travel Guide 2019

Grupa Gharieni, producent doskonałych foteli i leżanek zabiegowych, została wybrana na oficjalną markę Forbes Travel Guide.

Moers, Niemcy: Grupa Gharieni została wybrana na Oficjalnego producenta wyposażenia Spa & Wellness dla Forbes Travel Guide, światowego autorytetu w zakresie luksusowych podróży. Wybrane do reprezentowania najlepszych produktów i usług w branży luksusowej gościnności, Gharieni uosabia podstawowe wartości i wymagające standardy jakości wymagane przez FTG, jedyny niezależny, globalny system oceny luksusowych hoteli, restauracji i spa.

Sammy Gharieni, dyrektor generalny i założyciel grupy Gharieni, stwierdza: “To wielkie uznanie w przewodniku Forbes Travel Guide służy wzmocnieniu naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości usług, najwyższego komfortu i nienagannego wzornictwa naszym partnerom w kategorii hotel i ośrodek. Od początkowej koncepcji projektu do instalacji sprzętu, Gharieni dąży do zapewnienia niezapomnianych i imponujących doświadczeń terapeutycznych dla gościa i dostawcy poprzez włączenie wielu komponentów sensorycznych i pełne możliwości dostosowywania. To potwierdzenie przez Forbes Travel Guide wzmocni nasz cel, jakim jest zwrócenie szczególnej uwagi na szczegóły projektu i zróżnicowanie naszych urządzeń i wyposażenia.”

“Cieszymy się, że możemy nazwać Grupę Gharieni oficjalnym producentem wyposażenia Spa & Wellness w Forbes Travel Guide” – powiedział Filip Boyen, dyrektor generalny Forbes Travel Guide. “Zespół ekspertów Gharieni nadzoruje każdy etap projektowania i dostosowuje stoły spa, łóżka zabiegowe i inne w zależności od potrzeb klienta. Firma, która ma ponad 25 lat doświadczenia w branży, stawia gościa na czele swoich innowacyjnych produktów.”

Polecane produkty

Nasi partnerzy