Arosha I Wszystko Jasne

AROSHA I WSZYSTKO JASNE!

DAJ SIĘ OWINĄĆ!

Pracownicy firmy NOVA GROUP znani są z niekonwencjonalnych akcji, szalonych pomysłów i ich skutecznych realizacji. Nic dziwnego, że podobnie było w ostatni piątek (26.07.2013 r.) na plaży w podkrakowskim Kryspinowie. Szalona zabawa i pierwsze spotkanie plażowo-kosmetyczno-sportowe, gdzie można było poznać tajniki linii kosmetycznej AROSHA, zdobyć fantastyczne nagrody i na własnej skórze poznać siłę działania gotowych programów wyszczuplających i antycellulitowych. Była to jednocześnie inauguracyjna impreza przygotowana w ramach promocji Mistrzostw Polski w Bandażowaniu AROSHA CHAMPIONSHIP, której tegoroczna edycja stanowi eliminacje do Mistrzostw Europy!

A jak było w Kryspinowie? Mógłbym posłużyć się bajkowym zwrotem „też tam byłem miód i wino piłem” i świetnie się na plaży bawiłem. Piątkowy poranek w całym kraju wyglądał zapewne podobnie, czyli gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco. Temperatura powyżej 30ºC, lejący się z nieba żar i chyba marzeniem każdego z nas było znalezienie się gdzieś w pobliżu wody. Nic więc dziwnego, że i nasza Załoga A – AROSHA, wybrała się na podbój okolicznych plaż. Uzbrojeni w bandaże, kremy, szczotki do peelingu za cel obraliśmy sobie podkrakowski Kryspinów, miejsce wypoczynku tysięcy Krakusów. Rozstawiliśmy namiot, przygotowaliśmy niezbędne produkty i… zaczęło się. Zainteresowanie osób przeszło nasze najśmielsze oczekiwanie! Na całej plaży trudno znaleźć byłoby osobę, która nie zapoznała się z materiałami dotyczącymi zabiegów AROSHA. Pracownicy firmy NOVA GROUP, wspomagani przez Salon Kosmetyczny Beauty Tower z Krakowa, uwijali się jak w ukropie, dosłownie i w przenośni. Można powiedzieć nie tyle uwijali się co zawijali wszystkich chętnych bandażami kosmetycznymi AROSHA, nasączonymi rewelacyjnymi w działaniu i zapachu składnikami.

Co nas zaskoczyło? Ogromne zainteresowanie Panów zabiegami AROSHA, wzięciem cieszyły się zabiegi nie tylko na nogi, ale przede wszystkim brzuch i ramiona! Nie tylko pytali się o działanie bandaży, ale także brali w nich udział! Panie natomiast z przyjemnością poddawały się zabiegom, aby później owinięte w folię, czekać na zbawienne działanie preparatów.

Pierwsze spotkanie w terenie z zabiegami AROSHA wypadło imponująco. Ogromne zainteresowanie i wspaniała zabawa i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Zadowolenie plażowiczów i uczestników naszej akcji było dla nas najlepszą nagrodą.

Już za tydzień w Kryspinowie rozpoczniemy drugie spotkanie z AROSHA, gdzie obok zabiegów będzie można wziąć udział w szeregu ciekawych konkursów, z świetnymi nagrodami!

AROSHA CHAMPIONSHIP w Kryspinowie! Nie czekaj! Daj się owinąć już jutro!

Polecane produkty

Nasi partnerzy