Arosha Daj Się Owinąć!

 

AROSHA DAJ SIĘ OWINĄĆ!

Pracownicy firmy NOVA GROUP znani są z niekonwencjonalnych akcji, szalonych pomysłów i ich skutecznych realizacji. Rozpoczynamy przygotowania do kolejnej WIELKIEJ AKCJI AROSHA!!!

AROSHA – DAJ SIĘ OWINĄĆ – to propozycja dla wszystkich pracujących na marce AROSHA, to także doskonała okazja do niekonwencjonalnej promocji swojego salonu! Już o dziś zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w ogólnopolskiej akcji, którą prowadzić będziemy w najbardziej znanych i obleganych przez mieszkańców miejscach tj. plaże, jeziora, miejskie ośrodki sportu i rekreacji, place i parki! Jednym słowem wszędzie tam gdzie miło i aktywnie spędzamy wolny czas. 

Próba generalna miała miejsce na plaży w podkrakowskim Kryspinowie. Szalona zabawa i pierwsze spotkanie plażowo-kosmetyczno-sportowe, gdzie można było poznać tajniki linii kosmetycznej AROSHA, zdobyć fantastyczne nagrody i na własnej skórze poznać siłę działania gotowych programów wyszczuplających i antycellulitowych. A jak było w Kryspinowie? Mógłbym posłużyć się bajkowym zwrotem „też tam byłem miód i wino piłem” i świetnie się na plaży bawiłem. Temperatura powyżej 30ºC, lejący się z nieba żar i chyba marzeniem każdego z nas było znalezienie się gdzieś w pobliżu wody. Nic więc dziwnego, że i nasza Załoga A – AROSHA, wybrała się na podbój okolicznych plaż. Uzbrojeni w bandaże, kremy, szczotki do peelingu… rozstawiliśmy namiot i… zaczęło się…

Jak było podczas próby generalnej? Zapraszamy do fotorelacji… kliknij tu

Zgłoś swój akces już dziś! Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępny poniżej

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI

AROSHA DAJ SIĘ OWINĄĆ“ –

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem akcji AROSHA DAJ SIĘ OWINĄĆ (zwanego dalej AKCJA) jest NOVA GROUP CHMIELEWSCY SP. J., wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla M. ST. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000260850, NIP 9512189548, zwana w dalszej części Regulaminu „NOVA”.

 2. Zasady przeprowadzenia akcji określa niniejszy Regulamin, który wchodzi w życie z dniem 31 marca 2014 roku..

 3. Akcji AROSHA DAJ SIĘ OWINĄĆ odbywać się będzie w dniach 1 maja 2014 – 31 sierpnia 2014 roku.

 4. AKCJA przeznaczona jest dla klientów i osób zaproszonych i znajdujących się na terenie w którym organizowana jest akcja, a także dla wszystkich pracowników i właścicieli gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej, spa, odnowy biologicznej, gabinetów fitness, hotelowych stref odnowy oraz spa & wellness mających siedzibę na terenie Polski.

 5. Celem AKCJI jest promocja zabiegów i zwiększenie świadomości marki AROSHA, zwrócenie uwagi na zabiegi z wykorzystaniem bandaży, jako idealnego rozwiązania do walki z niedoskonałościami ciała, a także promocję autoryzowanych salonów i dystrybutorów regionalnych marki AROSHA.

II. ZASADY AKCJI

 1. Warunkiem uczestnictwa w AKCJI jako Partner Nova Group jest zgłoszenie swojego akcesu jako salon/dystrybutor do przeprowadzenia i organizacji eventu w swoim salonie w miejscu publicznym, znanym i odwiedzanym. AKCJA może być rozgrywana w bezpośredniej bliskości akwenów wodnych, basenów, parków, stadionów miejskich, centrów handlowych itp. Zgłoszenie chęci uczestnictwa należy złożyć na adres opiekunka marki AROSHA w Polsce: marlena.skora@novagroup.info.pl z podaniem miejscowości, dokładnej lokalizacji i proponowanego terminu przeprowadzenia AKCJI (formularz zgłoszeniowy kliknij tu)

 2. .AKCJA polega na zorganizowaniu w miejscach dostępnych szerokiej publiczności eventów mających na celu promocję produktów marki AROSHA oraz salonów i dystrybutorów biorących udział w przedsięwzięciu. Podczas trwania AKCJI wykonywane są zabiegi bandażowania na osobach znajdujących się wśród publiczności. Zabiegi wykonywane są zgodnie z zasadami i zaleceniami producenta AROSHA. Dodatkowo dopuszcza się przeprowadzenie dodatkowych konkursów z wykorzystaniem produktów z oferty AROSHA np. rzut bandażem, wyścigi itd. Osoby biorące udział w dodatkowych grach i zabawach zostaną nagrodzone upominkami.

 3. Wszystkie miejsca zakwalifikowane do udziału w AKCJI wraz z terminem w którym zostanie przeprowadzona AKCJA zostaną opublikowane na stronach internetowych NOVA: www.novagroup.info.pl i www.arosha.com.pl

 4. Miejsce odbywania się AKCJI tj. dokładny adres i czas trwania zostanie opublikowany na stronach www.novagroup.info.pl i www.arosha.com.pl w terminie do 30 kwietnia 2014 roku.

 5. Firmy i osoby które zostały zaproszone do udziału w AKCJI zostaną powiadomione o miejscach i terminarzu przeprowadzenia AKCJI do 30 kwietnia 2014 r.

 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu przeprowadzenia AKCJI o czym niezwłocznie poinformuje publikując stosowną informację na stronie internetowej NOVA pod adresem www.novagroup.info.pl i www.arosha.com.pl

III. OBOWIĄZKI ORGANIZATORA

 1. Umieszczenie informacji i promocja AKCJI na portalach firmowych NOVA GROUP w tym: www.novagroup.pl, www.arosha.com.pl

 2. Umieszczenie informacji i promocja AKCJI na serwisach społecznościowych NOVA GROUP – Facebook NOVA GROUP i AROSHA.

 3. Promocja poszczególnych AKCJI na serwisach NOVA GROUP w postaci prezentacji wywiadów, opinii, filmów i zdjęć wykonanych podczas trwania AKCJI

 4. Przygotowanie i przekazanie plakatów informujących o AKCJI z podaniem miejscowości i terminów w których zostanie przeprowadzona AKCJA.

 5. Przygotowanie i przekazanie reklam AROSHA w postaci roll up-ów jako dodatkowego materiału promującego AKCJĘ.

 6. Przygotowanie specjalnej oferty cenowej na zakup preparatów z linii AROSHA do realizacji podczas AKCJI.

 7. Przygotowanie upominków dla osób biorących udział w AKCJI – kremów, koszulek.

 8. Pomoc i udział w przeprowadzeniu akcji przez pracownika NOVA GROUP.

IV. OBOWIĄZKI PARTNERA

 1. Zgłoszenie do wzięcia udziału w AKCJI

 2. Przygotowanie i wytypowanie miejsca do przeprowadzenia AKCJI oraz prezentacja wybranego miejsca w postaci zdjęć, filmów w celu uzyskania akceptacji ze strony NOVA GROUP

 3. Ustalenie składu personalnego osób biorących udział w przeprowadzeniu AKCJI. Ustala się minimalny skład osobowy ze strony Partnera na 3 osoby.

 4. Przygotowanie planu przeprowadzenia AKCJI z uwzględnieniem ilości i rodzaju przeprowadzonych konkursów, ilości osób na których będą przeprowadzone zabiegi.

 5. Promocja AKCJI w salonie, firmie oraz na wszystkich portalach i stronach internetowych należących do Partnera o tematyce odnowy biologicznej, kosmetyki i medycyny.

 6. Przygotowanie relacji z AKCJI w postaci serwisu zdjęciowego, a w przypadku możliwości także filmu prezentującego sposób przeprowadzenia AKCJI.

 7. Przekazania nieodpłatnego zdjęć i filmów do promocji AKCJI na stronach i portalach NOVA GROUP oraz na potrzeby publikacji w prasie i kanałach telewizyjnych.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Przystąpienie do udziału w Konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.

 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – kliknij tu

Polecane produkty

Nasi partnerzy