Arosha Championship 2013 – Eliminacje!

Oj działo się podczas eliminacji, działo!

AROSHA CHAMPIONSHIP 2013

Było wszystko co towarzyszy wielkim zmaganiom, czyli trema, nerwy, sportowa złość, ambicja i walka o jak najlepszy czas, nie zapominając przy tym o ocenie za styl! Właśnie tak! Doskonały czas w AROSHA CHAMPIONSHIP to nie wszystko, o czym zresztą dobitnie przekonały się uczestniczki eliminacji!

Każda z uczestniczek, niestety w tym roku zabrakło męskiego przedstawiciela wśród startujących, podkreślała, że dużo czasu poświęciła na przygotowania i treningi. Zasady nie mogły być mniej skomplikowane: doskonale znana technika i bandaże AROSHA. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła inna. Stojąc na macie, słysząc sygnał do startu często okazywało się, że całe to przygotowanie zostało gdzieś na zewnątrz. Modele i modelki na własnej skórze odczuwali drżenie rąk zawodniczek, nie pomagały słowa otuchy, bowiem cały czas gdzieś ponad wszystkimi słychać było ciężkie tykanie zegara. Sekunda za sekundą, jedno owinięcie za drugim, szybciej i szybciej. Emocje ustępowały dopiero gdy można było wyrzucić sobie hasło zatrzymujące pędzący stoper – STOP!

Jeszcze tylko chwila na ocenę wykonanego zabiegu przez czujne i surowe jury konkursowe, wymiana zdań i… eliminacje mogły zostać uznane za zakończone.

Co poprawić, co zrobiłam dobrze – o to pytałyście najczęściej, z przyjemnością rozwiewaliśmy wątpilowści uczestniczek. Zwracaliśmy uwagę na jakość bandażowania, a gdzie to nie było konieczne sugerowaliśmy kolejne treningi, aby jeszcze poprawić czas. Mimo podchwytliwych pytań, nikt nie mógł znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące wszystkich pytanie: kto pojawi się w Wielkim Finale?!

Dziś to wszystko to już w pewnym sensie historia. Odkrywamy przed Wami nazwiska finalistek, które już w sobotę 9 listopada o godzinie 17:00, na Kongresie LNE w Krakowie staną do finałowej rozgrywki. Jest o co walczyć! Główna nagroda skuter VESPA S50, dwie pressoterapie i zestawy produktów AROSHA!

  1. Kamila Adryjanek, Instytut Dermamed – Wrocław
  2. Dorota Bryniarska – Klimowska, Sielsko-Anielsko Wellness & Spa – Białka Tatrzańska
  3. Anna Dowhań, Studio Kosmetyczne ”Ale Babka” – Warszawa
  4. Iwona Górska, Mini Spa – Brodnica
  5. Patrycja Hanyga-Janczak, Avocado – Kielce
  6. Sylwia Kryska ,Salon Fryzjersko Kosmetyczny – Warszawa
  7. Agnieszka Nawrocka, Salon Dorota – Zgierz
  8. Anna Rosa, Day Spa Rosa – Istebna
  9. Ilona Szlęzak-Stanek, Fit-Center – Końskie
  10. Monika Wędzik,  Butterfly Studio – Łódź

NAJLEPSZY CZAS W TRAKCIE ELIMINACJI 1:43

 

Polecane produkty

Nasi partnerzy