Skeyndor – Profesjonalna Linia Kosmetyczna Już W Nova Group

 

Każde spotkanie ze Skeyndor to unikalne… doświadczenie!

 

W terapii i pielęgnacji skóry ciała ważny jest absolutnie każdy szczegół: wartościowa i przemyślana receptura produktu, wyko-rzystane w nim substancje aktywne, zaawansowane technologie, a co za tym idzie – efekty, jakie zapewnia produkt. Nie można także zapominać o wszelkich właściwościach sensorycznych i odczuciach zmysłowych: ujmujący zapach, przyjemna konsystencja i perfekcyjne dopełnienie wrażenia w postaci przepięknej oprawy wizualnej terapii.

Skeyndor dzięki niezwykłej precyzji w dbałości o szczegóły, stymuluje nasze zmysły zapewniając za każdym razem wyjątkowe doświadczenia zarówno terapii profesjonalnej jak i wyjątkowego doświadczenia pielęgnacji domowej.

 

SKEYNDOR – MARKA ZMYSŁOWA

 

Dzięki przepięknej oprawie każdego profesjonalnego zabiegu, ekskluzywnym i eleganckim opakowaniom produktów oraz, co najważniejsze, dzięki natychmiastowym wizualnym efektom te-rapii, jakie można zaobserwować na skórze po zastosowaniu produktów, klient za każdym razem doświadcza wyjątkowych wrażeń estetycznych.

Subtelne kompozycje zapachowe zapewniają prawdziwą przyjemność stosowania i odprężają umysł.

Aksamitne konsystencje oraz unikalne techniki zabiegowe zapewniają naszym zmysłom dodatkowo rozpieszczające odczucia sensoryczne.

Połączenie odczuć zmysłowych z całym zapleczem naukowym marki i związanym z nim bogactwem receptur stawia markę Skeyndor na szczycie rynku profesjonalnej terapii skóry.

 

SKEYNDOR:

 

Marka dla Kosmetologów z wizją, żądnych wiedzy, pasjonatów profesjonalnej terapii skóry.

 

 

CHARAKTERYSTYKA

 

Skeyndor… Profesjonalny, nowoczesny, niebanalny…

To właśnie różnorodność i pionierskie technologie sprawiają,  że SKEYNDOR cieszy się tak dużym zaufaniem wśród klientów  na całym świecie.

Skeyndor sprawia, że każdy z nas może poczuć się wyjątkowo, korzystając z indywidualnie tworzonych produktów i koncepcji zabiegowych. Produkty tej marki zapewniają skuteczność wybranej procedury i spełnienie unikalnych potrzeb każdego klienta.

 

DOŚWIADCZENIE

 

Skeyndor….Czarujący, dyskretny, praktyczny…

Skeyndor stworzony dla indywidualnych potrzeb, produkt  dla wszystkich których cechuje silna osobowość, bogate zainteresowania i niezachwiana wiara w siebie.

Skeyndor marka dla ludzi kreatywnych, dbająca o ich równowagę.

 

ELEGANCJA

 

Skeyndor…Elegancki, stylowy, uroczy…

Skuteczność i efektywność terapii wyznaczają kierunki rozwoju naszych linii produktów. Inwestujemy w nowoczesne technologie zapewniające możliwość tworzenia rozwiązań przeznaczonych do szerokiego spectrum zastosowań.

Czystość i elegancja to cechy, które są nie tylko wspólnym  mianownikiem tego, co robimy, to także powód naszej ogólnoświatowej rozpoznawalności. Elegancja made in Skeyndor,  bez zbędnej ekstrawagancji i awangardowych sztuczek.

Skeyndor niezaprzeczalny urok naszych rozwiązań.

 

JAKOŚĆ

 

Skeyndor… Najwyższa jakość… Nowocześnie klasyczny…
Niepowtarzalny…

Skeyndor tworzy przyszłość branży kosmetycznej wprowadzając na rynek produkty wyznaczające kierunki rozwoju asymilowane przez producentów na całym świecie. Cechą charakterystyczną marki jest niezwykle szeroki wybór produktów idealnie spełniający potrzeby różnych grup klientów. Nowoczesna linia stanowi jedynie dodatek do równie szlachetnej zawartości, opartej na najbardziej efektywnych składnikach, po które w swoich terapiach sięgają profesjonaliści na całym świecie.

 

DOŚWIADCZENIE

 

Od 45 lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc rozwiązania skuteczne i polecane przez tysiące terapeutów i specja-listów branży kosmetycznej i medycznej na całym świecie.

Liczba jakichkolwiek podrażnień obecnie jest mniejsza niż 0,008% w skali rocznej.

 

INNOWACJE

 

Jesteśmy pionierami w opracowywaniu nowoczesnych technologii oraz rozwiązań kosmetologii estetycznej.

Nasza koncepcja “SKEYNDOR the Scientific Skincare” jest rezultatem zaawansowanych badań naukowych, a powstające na tej bazie linie kosmetyczne dają gwarancję najwyższej efektywności zabiegowej.

 

ROZWÓJ

 

Podstawą działania Skeyndor jest dążenie do doskonałości, co wiąże się z nieustanną pracą i poszukiwaniem formuł, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów, nie tylko wczoraj i dziś, ale także w bliższej i dalszej przyszłości. Rozwijamy technologię w której produkowane są nasze kosmetyki i poszukujemy najbardziej efektywnych składników aktywnych.

 

Definiujemy rolę terapeuty, jako najlepszego doradcy i konsultanta w dziedzinie profesjonalnej terapii skóry, a także dostarczamy mu narzędzi i produktów gwarantujących sukces w branży.

 

 

Więcej informacji na temat dostępnych linii produktów znajdziecie Państwo po kliknięciu linka …więcej informacji…

Polecane produkty

Nasi partnerzy