Nagrody Gala Beauty Stars 2019 rozdane!

Nagrody Gala Beauty Stars 2019 rozdane!

Co roku na mapie Polski pojawiają się nowe miejsca Beauty. Dzięki plebiscytowi Beauty Stars klienci dostają wiarygodną informację, które miejsca są warte odwiedzenia i gdzie mogą liczyć na najwyższą jakość. To dla nas niezwykła przyjemność ale też zaszczyt, że od 5 lat, jako Nova Group, jesteśmy partnerem GALA BEAUTY STARS. Serdecznie gratulujemy tegorocznym zwycięzcom, szczególnie zdobywcom głównych nagród w kategorii HOTELE SPA: NABE SPA Nosalowy Dwór Resort & SPA, Instytut SPA Gwiazda Morza, Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel.

 

 Jak mówi Andrzej Chmielewski, CEO NOVA GROUP:Dobrze zaprojektowana i zarządzan strefa spa może być jednym z największych atutów hotelu. Goście bowiem będą chcieli wracać właśnie do tego konkretnego wybranego hotelu, ze względu na doskonale przygotowaną przestrzeń, służącą wypoczynkowi. W zabieganym świecie, w którym ilość obowiązków systematycznie zwiększa się – znaczenie efektywnego relaksu, w komfortowych warunkach, także będzie rosnąć. Nagrodzone Hotele to dowód, że gdy o inwestycji hotelowej myśli się długoterminowo i strategicznie – zarządzanie nią może być ukoronowane sukcesem”.

 

W tegorocznej edycji plebiscytu udział wzięły 64 gabinety, kliniki, salony oraz hotele SPA. Czytelnicy “Gali” wyróżnili swoje ulubione miejsca w 5 kategoriach:  gabinety medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, salony fryzjerskie i hotele SPA. Laureaci otrzymali tytuł „Najlepszego miejsca Gala Beauty Stars 2019”.


 

Laser Mediostar Moniolith – Perła bezbolesnej epilacji laserowej!

 

LASER MEDIOSTAR MONOLITH – PERŁA BEZBOLESNEJ EPILACJI LASEROWEJ!

Laser Mediostar Monolith, z portfolio Nova Group, otrzymał niezwykle
cenną i ważną nagrodę – Perłę Dermatologii Estetycznej, w kategorii:
Innowacyjność i Technologia. Nagroda, od Stowarzyszenia Lekarzy i
Dermatologów Estetycznych, przyznawana jest NAJLEPSZYM,
NAJBARDZIEJ SKUTECZNYM ORAZ W PEŁNI BEZPIECZNYM PRODUKTOM NA POLSKIM RYNKU.

Mediostar Monolith to pierwszy i jedyny laser epilacyjny w historii, który otrzymał Perłę Dermatologii Estetycznej!

Urządzenie oferuje szereg rewolucyjnych rozwiązań, niedostępnych do
tej pory w laserach epilacyjnych. Dzięki nim zabiegi są: SZYBKIE,
SKUTECZNE I BEZPIECZNE, NIEZALEŻNIE OD PORY ROKU, KARNACJI,
CZY KOLORU WŁOSÓW. Najnowszy laser diodowy, stworzony został z
okazji 20-lecia obecności Mediostar na światowych rynkach, przez
światowego lidera w produkcji laserów medycznych – niemiecką firmę
Asclepion Laser Technologies.


Dziękujemy wszystkim lekarzom, którzy wzięli udział w głosowaniu i
przysyłali swoje głosy na laser Mediostar! Niezwykle cieszy nas ta
nagroda i jako Nova Group jesteśmy dumni, że możemy oferować
Państwu najwyższej jakości urządzenie, które cieszy się tak dużym
uznaniem i zaufaniem wielu lekarzy i specjalistów!


WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT LASERA


Mediostar Monolith oparty jest na jedynej w swoim rodzaju technologii diodowej, wykorzystującej optymalne połączenie dwóch długości fali: 810/940 nm, będących wynikiem trwających 20 lat badań klinicznych. Co istotne, wyróżnik ten umożliwia również wykonywanie laserem skutecznych zabiegów leczenia trądziku aktywnego i fotoodmładzania. Laser posiada najwyższą dostępną na rynku moc – 5000W, co pozwala na zwiększenie efektywności epilacji w najtrudniejszych przypadkach. Szeroki zakres regulacji długości impulsu, od 3 do 400 ms, umożliwia skuteczną epilację najdrobniejszych i najcieńszych włosków. Laser posiada również tryb dynamiczny, z wyjątkowo wysoką częstotliwością do nawet 20Hz, dzięki czemu można wykonywać bardzo szybkie procedury, na dużych
powierzchniach. Głowice wyposażone są w wysoce wydajny system chłodzenia kontaktowego 360⁰, wykorzystujący technologię chłodzenia naskórka przed, w trakcie i po „strzale”, dla maksymalnego bezpieczeństwa i skuteczności zabiegowej na wszystkich fototypach skóry (I – VI). Głowice Monolith z wbudowanym termometrem, zapewniają użytkownikowi pełne poczucie bezpieczeństwa pracy i poprawności chłodzenia.
Niezwykle ważnym wyróżnikiem lasera jest jednorodność plamki zabiegowej – homogenny rozkład energii na całej powierzchni, uzyskiwany za pomocą opatentowanego systemu TAPER. Dzięki temu uzyskuje symetryczny efekt zabiegowy i nie ma niebezpieczeństwa powstawania „gorących plam”.

Mediostar Monolith posiada najszerszą oferowaną dostępność głowic zabiegowych – od bardzo precyzyjnej plamki o powierzchni 1cm2, przez 1,5 i 3cm2 aż po największą plamkę zabiegową na rynku – 10cm2 . Dzięki temu użytkownik jest w stanie dobrać głowicę zabiegową do indywidualnych potrzeb, a także dotrzeć do najgłębiej osadzonych cebulek włosa. Istotną innowacją jest możliwość wyposażenia głowic Monolith w jednorazowe nakładki, co zdecydowanie zwiększa higienę zabiegu, usprawnia pracę oraz daje klientowi poczucie wyjątkowości zabiegu. Wszystkie te wyróżniki sprawiają, że zabieg wykonany tym laserem Mediostar Monolith jest skuteczniejszy, szybszy i delikatniejszy niż kiedykolwiek wcześniej!

Konferencja Kosmetologia Przyszłości – podsumowanie

Nasi partnerzy