Godziny otwarcia firmy Nova Group w okresie świątecznym

Godziny otwarcia firmy Nova Group w okresie świątecznym

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniach 24 grudnia, 31 grudnia 2018 r. oraz  w dniach 2-4 stycznia 2019 roku  firma Nova Group będzie nieczynna.

Za niedogodności przepraszamy!

Zespół Nova Group

Gharieni oficjalną marką Forbes Travel Guide 2019

Grupa Gharieni, producent doskonałych foteli i leżanek zabiegowych, została wybrana na oficjalną markę Forbes Travel Guide.

Moers, Niemcy: Grupa Gharieni została wybrana na Oficjalnego producenta wyposażenia Spa & Wellness dla Forbes Travel Guide, światowego autorytetu w zakresie luksusowych podróży. Wybrane do reprezentowania najlepszych produktów i usług w branży luksusowej gościnności, Gharieni uosabia podstawowe wartości i wymagające standardy jakości wymagane przez FTG, jedyny niezależny, globalny system oceny luksusowych hoteli, restauracji i spa.

Sammy Gharieni, dyrektor generalny i założyciel grupy Gharieni, stwierdza: “To wielkie uznanie w przewodniku Forbes Travel Guide służy wzmocnieniu naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości usług, najwyższego komfortu i nienagannego wzornictwa naszym partnerom w kategorii hotel i ośrodek. Od początkowej koncepcji projektu do instalacji sprzętu, Gharieni dąży do zapewnienia niezapomnianych i imponujących doświadczeń terapeutycznych dla gościa i dostawcy poprzez włączenie wielu komponentów sensorycznych i pełne możliwości dostosowywania. To potwierdzenie przez Forbes Travel Guide wzmocni nasz cel, jakim jest zwrócenie szczególnej uwagi na szczegóły projektu i zróżnicowanie naszych urządzeń i wyposażenia.”

“Cieszymy się, że możemy nazwać Grupę Gharieni oficjalnym producentem wyposażenia Spa & Wellness w Forbes Travel Guide” – powiedział Filip Boyen, dyrektor generalny Forbes Travel Guide. “Zespół ekspertów Gharieni nadzoruje każdy etap projektowania i dostosowuje stoły spa, łóżka zabiegowe i inne w zależności od potrzeb klienta. Firma, która ma ponad 25 lat doświadczenia w branży, stawia gościa na czele swoich innowacyjnych produktów.”

Kosmetologia przyszłości – Wiedza, Technologia, Marketing – Konferencja 8.03.2019 r.

Inspirujemy, doradzamy i rozwijamy TWÓJ BIZNES!

Już 8 marca Nova Group, lider branży kosmetycznej, zaprasza do świata kosmetologii przyszłości!

Odkrywaj z nami:

  • innowacje zabiegowe
  • skuteczne techniki sprzedaży
  • sposoby budowania relacji z klientami

Poznaj światowe trendy, pozyskaj nowe kontakty i pomnażaj zyski, dzięki wiedzy pozyskanej od Ekspertów medycyny estetycznej i kosmetologii.

BĄDŹ ZAWSZE KROK przed konkurencją!
Ilość miejsc ograniczona! Wkrótce podamy pakiety cenowe! Niebawem więcej szczegółów!

 

 

 

Nasi partnerzy