Fotorelacja z Gali Perfect SPA

Fotorelacja z Gali Perfect SPA

PERFECT SPA to wyjątkowe wydarzenie i nobilitujący tytuł dla wyróżnionych. Jest on bowiem potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych usług, wzmacnia i utrwala wizerunek najlepszych marek branż hotele SPA. Właśnie dlatego, jako Nova Group, postanowiliśmy patronować temu wydarzeniu. Od 30 lat, z przyjemnością obserwujemy jak – z roku na rok – zmienia się ten rynek, który ma ogromny potencjał, rosnące grono ekspertów i dobre perspektywy na przyszłość. W tym roku zdecydowaliśmy w wyjątkowy sposób uhonorować młodą ale niezwykle prężnie rozwijającą się markę – Kandara SPA.
Foto. AKPA

NOVA GROUP wspiera wybór najpiękniejszych SPA w Polsce!

 

NOVA GROUP WSPIERA WYBÓR NAJPIĘKNIEJSZYCH SPA W POLSCE!

Firma NOVA GROUP została partnerem konkursu PERFECT SPA, organizowanego przez magazyn EDEN. Eksperci oraz czytelnicy wybiorą najlepsze obiekty SPA w Polsce. W styczniu 2018 roku poznamy najlepsze SPA w 5  kategoriach: Najlepszy Hotel SPA w górach, nad morzem, nad jeziorami i w Centrum oraz Najlepsze Day SPA.

Nova Group systematycznie włącza się w inicjatywy, które mają na celu promowanie wyjątkowych koncepcji SPA w Polsce. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu wspieramy rozwój rynku SPA i służmy ekspercką wiedzą, jeżeli chodzi o innowacje, nowe rozwiązania na światowym poziomie oraz doradztwo, zarówno na etapie tworzenia projektu, jak i realizacji nowoczesnej przestrzeni SPA w hotelach.

Nasi partnerzy